Camon Tuggben Nötkött, 5 st. à 7,5 cm (130 g)

Välsmakande kompletteringsfoder för hundar

40 kr 43 kr -7%

(308 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Storlek: 5 st. à 7,5 cm

I lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Främjar tandhälsan
  • Lättsmält monoprotein
  • Utan gluten och tillsatser

Ofta köpt tillsammans med Camon Upprullade Tugg­rullar med Lax, 80 g

Camon Tuggben Nötkött, 5 st. à 7,5 cm (130 g) 40 kr (308 kr / kg)
Camon Upprullade Tugg­rullar med Lax, 80 g 32 kr (400 kr / kg)
Totalpris: 72 kr
Beskrivning

Vem är en riktigt duktig hund? Detta smakrika tuggben med nötkött är den perfekta belöningen för alla duktiga fyrbenta vänner och ett gott komplement till den dagliga kosten.

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Lättsmält monoprotein
  • Bidrar till tandvård
  • Utan gluten och tillsatser
Artikelnr.: Xol-CAM-CAMAB201
Innehåll: 130 g
EAN: 8019808028323
Tillverkarnr.: CAMAB201
Varumärken: Camon
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Monoprotein
Analytiska beståndsdelar
Ingredienser
Råprotein 90,6 %
råfiber 1 %
Råoljor och fetter 0,8 %
Rohasche 1 %
Fuktighet 15,6 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Camon S.p.A., via L. Cosentino n. 1, 37041, Albaredo d'Adige, Italien, www.camon.it

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Camon Tuggben Nötkött

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder