JR Farm Grainless Rosenhjärtan, 105 g

Smakfullt snack för gnagare och dvärgkaniner

28 kr

(267 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 105 g

I lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Spannmålsfri sammansättning
  • Med rosenblad
  • Artanpassat mellanmål

Ofta köpt tillsammans med JR Farm Grainless Ringblomshjärta, 105 g

JR Farm Grainless Rosenhjärtan, 105 g 28 kr (267 kr / kg)
JR Farm Grainless Ringblomshjärta, 105 g 28 kr (267 kr / kg)
Totalpris: 56 kr
Beskrivning

Massor av örter och rikligt med grönsaker gör dessa spannmålsfria hjärtan till en extra smakrik godbit för alla gnagare. Perfekt för att skämma bort dina smådjur på ett artanpassat sätt.

  • För gnagare och dvärgkaniner
  • Med rosenblommor
  • Spannmålsfri sammansättning
  • Utfodringsrekommendation: ges som snack
Artikelnr.: JRF-115215
Innehåll: 105 g
EAN: 4024344147678
Tillverkarnr.: 115215
Varumärken: JR Farm
: Dvärgkanin, Marsvin, Hamster, Färgmus, Råtta, Gerbil, Degu, Chinchilla
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från spannmål
Allmän information: Mindre färgavvikelser kan förekomma på grund av tillverkningen/materialet och utgör inte grund för reklamation
Ingredienser

Sammansättning

Gemüse, Frön, pflanzliche Nebenerzeugnisse[1]

  1. Rosenblüten 1.2%
Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Protein 19,1 %
Rohprotein 0 %
Fettgehalt 4,3 %
råfiber 7,2 %
Rohöle und -fette 0 %
Rohasche 4,7 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: JR FARM GmbH, Am Schlarpfengrund 5, 86684, Holzheim-Pessenburgheim, Tyskland, www.jr-farm.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för JR Farm Grainless Rosenhjärtan

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder