Adventuros

Adventuros

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper
Filter

Adventuros: 7 artiklar

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Sticks Vild Buffel

Adventuros Sticks Vild Buffel, 120 g

  • Läcker buffelsmak
  • Med mjuk fyllning
  • Fettsnålt recept
17 kr (142 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Cuts Vildsvin

Adventuros Mini Cuts Vildsvin, 70 g

  • 92 % köttinnehåll
  • Spannmålsfritt recept
  • Utan konstgjorda färgämnen
28 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack

Adventuros Nuggets Vildsvin Maxipack, 300 g

  • Praktisk storpack
  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
51 kr (170 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Nuggets Vildsvin

Adventuros Nuggets Vildsvin, 90 g

  • Fettsnålt recept
  • Fri från färgämnen
  • För både hemma & på språng
17 kr (189 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Strips Vild Hjort

Adventuros Strips Vild Hjort, 90 g

  • Vild smakupplevelse
  • Fettsnål formulering
  • Lätt att dela i bitar
17 kr (189 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Training Rik På Lax

Adventuros Training Rik På Lax, 115 g

  • För alla hundstorlekar
  • Mjuk & lätt att dela
  • Fettsnålt recept
46 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober