Beneful

Beneful

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Beneful: 10 artiklar

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 12kg

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 12kg, 12 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka bitar & krispiga kroketter
  • Utan artificiella tillsatser
405 kr (34 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Tasty Grainfree Med Kyckling & Grönsaker

Beneful Tasty Grainfree Med Kyckling & Grönsaker, 1,20 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Utan spannmål
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
80 kr (67 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Original Med Kyckling & Sötpotatis

Beneful Original Med Kyckling & Sötpotatis, 1,40 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka bitar & krispiga kroketter
  • Utan artificiella tillsatser
71 kr 75 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 1,4kg

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 1,4kg, 1,40 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka bitar & krispiga kroketter
  • Utan artificiella tillsatser
80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Små Finsmakare Med Nötkött & Grönsaker

Beneful Små Finsmakare Med Nötkött & Grönsaker, 1,40 kg

  • 100 % naturligt & balanserat
  • Små bitar
  • Med omega-3- & omega-6-fettsyror
75 kr (54 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Lyckliga År 7+ Med Kyckling & Grönsaker

Beneful Lyckliga År 7+ Med Kyckling & Grönsaker, 12 kg

  • Från 7 års ålder
  • Mjuka & krispiga bitar
  • Med antioxidanter, vitaminer & omega-3/6-fettsyror
405 kr (34 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 12kg

Beneful Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 12kg, 12 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka & krispiga bitar
  • 20 % mindre fett
405 kr (34 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 1,4kg

Beneful Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 1,4kg, 1,40 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka & krispiga bitar
  • 20 % mindre fett
80 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 2,8kg

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 2,8kg, 2,80 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka bitar & krispiga kroketter
  • Utan artificiella tillsatser
144 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 2,8kg

Beneful Välmående Vikt Med Kyckling & Grönsaker 2,8kg, 2,80 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka & krispiga bitar
  • 20 % mindre fett
138 kr (49 kr / kg)

Leverans till 27. oktober