CharLine

CharLine

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Användningsområde
Filter

CharLine: 9 artiklar

Charline Foderkol-mjöl för Nötdjur

Charline Foderkol-​mjöl för Nötdjur, 14 kg

  • Eliminering av skadliga ämnen & gifter
  • Kan stödja ämnesomsättningen
  • I stressiga situationer & vid foderbyte
603 kr (43 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol-pulver för Kalvar

Charline Foderkol-​pulver för Kalvar, 4 kg

  • För att hjälpa mot diarré
  • Mycket låg dos nödvändig
  • 100 % österrikisk naturprodukt
463 kr (116 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol-granulat för kyklingar

Charline Foderkol-​granulat för kyklingar, 4 kg

  • Binder föroreningar
  • Ingen foderomställning behövs
  • Stödjande effekt på benbildning
440 kr (110 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol Pellets för Hästar

Charline Foderkol Pellets för Hästar, 2,50 kg

  • För att stödja tarmarna
  • Luktfri & smaklös
  • Fri från alla tillsatser
626 kr (250 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol Mjöl för Hundar

Charline Foderkol Mjöl för Hundar, 175 g

  • Bindning & eliminering av föroreningar samt gifter
  • Urgammal huskur mot mag-tarmproblem
  • Lukt- & smaklös med god acceptans
369 kr (2 109 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Charline Foderkol Pellets för Hundar

Charline Foderkol Pellets för Hundar, 250 g

  • Känt husmedel
  • Ingen foderomställning behövs
462 kr (1 848 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Charline Foderkol-mjöl för får

Charline Foderkol-​mjöl för får, 4 kg

  • Gamalt husmedel
  • 100% naturlig
  • Ökar djurets välbefinnande
463 kr (116 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol-mjöl för Svin

Charline Foderkol-​mjöl för Svin, 14 kg

  • Som stöd vid diarré
  • Mycket låg dosering krävs
  • 100 % österrikisk naturprodukt
637 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Charline Foderkol för Katter

Charline Foderkol för Katter, 175 g

  • Eliminering av skadliga ämnen & gifter
  • För att stödja mag-tarmkanalen
  • Lukt- och smaklöst - bra acceptans
369 kr (2 109 kr / kg)

Leverans till 29. oktober