Croci

Coola och prisvärda accessoarer för hundar och katter

Klöspapp för katter, pälsschampo, födelsedagshattar för hundar, koppel, kylmattor, reseskål, hundpool, oxstrupe, kattleksak med spö och mycket, mycket mer hittar du och din pälskling hos Croci. Praktiska prylar och stilrena accessoarer för alla budgetar gör livet med dina fyrbenta vänner mer färgstarkt, smidigare och mer aktivt.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Djurslag
Filter

Croci: 1 - 30 av 289 artiklar

Croci Kattströ TOFU CLEAN

Croci Kattströ TOFU CLEAN, 45 L (20 kg)

  • Biologiskt nedbrytbart & dammfritt
  • Hög uppsugningsförmåga & luktkontroll
  • Binder vätska & formar den till kulor
716 kr 754 kr (36 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Kattströ ECO CLEAN

Croci Kattströ ECO CLEAN, 20 L

  • Hållbarhet 8-9 veckor
  • Kornbaserat
  • Biologiskt nedbrytbart
231 kr (12 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Croci Klöspapp Love Pizza 40x40x6,5cm

Croci Klöspapp Love Pizza 40x40x6,5cm

  • Av robust papp
  • Med vändbar klösyta
  • Lång livslängd
138 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Kyckling

Croci Cat Kyckling, 140 g

  • Naturliga ingredienser
  • Artanpassat recept
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
23 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

  • För förvaring av små föremål
  • Perfekt på språng
18 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka

Croci Cat Meny Tonfisk med Anka, 70 g

  • I välsmakande sås
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Tonfisk & Räkor

Croci Cat Tonfisk & Räkor, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Bearbetade för hand
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel
17 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Skål Doggy Blå Halkfri 300ml

Croci Skål Doggy Blå Halkfri 300ml

  • Av termoplast
  • Med gummibotten
  • Stabil & halkfri
80 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS T-shirt Naughty Santa

Croci XMAS T-​shirt Naughty Santa, 25 cm

  • Av elastiskt stretchtyg
  • Resårband vid mage & bakben
  • Charmig design
48 kr 243 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Klösträd Naturel Betulla 45x35x98,5cm

Croci Klösträd Naturel Betulla 45x35x98,5cm

  • Flera nivåer att gå på
  • Stolpar av vävt tyg
  • Med fluffig boll
2 140 kr

Gratis frakt fram till 09. oktober

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Grönt Äpple

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Grönt Äpple, 4,50 kg

  • Härlig doft
  • Sojabaserat
  • Maximal uppsugningsförmåga
231 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Kylmatta Stripes

Croci Kylmatta Stripes, 90x50 cm

  • Bekväm & praktisk
  • Dubbelsidig & vändbar matta
  • Behagligt sval
277 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Croci Hundpool Explorer

Croci Hundpool Explorer, 160x30 cm

  • Extremt robust material
  • Halkfri botten
  • Särskilt för större hundar
812 kr

Leverans till 09. oktober

Croci Halsband Boho

Croci Halsband Boho, M

  • Sida av denim
  • Sida av manchestertyg
  • Med rosett
51 kr 255 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

  • Perfekt på språng
  • Liten väska
  • För bajspåsar
20 kr 103 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost

Croci Cat Meny Kyckling med Goji & Ost, 70 g

  • För daglig utfodring
  • Naturliga ingredienser
  • Med taurin
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Kitten Mousse Tonfisk & Aloe

Croci Kitten Mousse Tonfisk & Aloe, 70 g

  • Utvalda ingredienser
  • Åldersanpassat recept
  • Lättsmält
17 kr (243 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Aktivt Kol

Croci Kattströ 'Tofu Clean' Aktivt Kol, 4,50 kg

  • Naturligt & med aktivt kol
  • Sojabaserat
  • Maximal uppsugningsförmåga
231 kr (51 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Croci Halsband Svart Ros

Croci Halsband Svart Ros, M

  • Med filtros
  • Slitstarkt material
18 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Tennisboll Fright Duo 3 St.

Croci Tennisboll Fright Duo 3 St.

  • För många timmars lekglädje
  • Inkl. 3 st.
115 kr (581 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Nyckelknippa Bulldog 4 Cm Blå

Croci Nyckelknippa Bulldog 4 Cm Blå

  • Perfekt som present
  • Med metallring & karbinhake
13 kr 69 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Kitten Mousse Kyckling & Ägg

Croci Kitten Mousse Kyckling & Ägg, 70 g

  • Utsökta ingredienser
  • Lättsmält
  • För daglig utfodring
16 kr 17 kr (229 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Croci Halsband Röd Ros

Croci Halsband Röd Ros, S

  • Med filtros
  • Slitstarkt material
18 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Hundbajspåsehållare Silky 6 X 4 Cm

Croci Hundbajspåsehållare Silky 6 X 4 Cm

  • Av manchester
  • För hygienpåsar
  • Med karbinhake
27 kr 138 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Party Tårtbit Plysch Torta

Croci Party Tårtbit Plysch Torta

  • Extra mjuk & tuggvänlig
  • Underhåller med pipfunktion
  • Fotovänlig accessoar
92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Reseset Kylkit 3 Delar

Croci Reseset Kylkit 3 Delar, 1 set

  • Kylmatta & kylväska
  • Med kylklamp för att hålla fräscht
  • Avtorkningsbar plast
219 kr 231 kr

Leverans till 09. oktober

Croci Skål Trä/Stål Gryfino

Croci Skål Trä/Stål Gryfino, 370 ml

  • Ytterskål av trä
  • Med uttagbar skål i rostfritt stål
  • Tål diskmaskin
196 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Hundbajspåsehållare Boho 6 X 4 Cm

Croci Hundbajspåsehållare Boho 6 X 4 Cm

  • Av pälsimitation
  • För hygienpåsar
  • Med karbinhake
27 kr 138 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Nyckelring Big Bully Silver 14 Cm

Croci Nyckelring Big Bully Silver 14 Cm

  • Perfekt som present
  • Av konstläder
  • Med slitstark metallkarbinhake
36 kr 184 kr

Leverans till 12. oktober

Croci Nyckelring Big Bully Guld 14 Cm

Croci Nyckelring Big Bully Guld 14 Cm

  • Perfekt som present
  • Av konstläder
  • Med slitstark metallkarbinhake
36 kr 184 kr

Leverans till 12. oktober