Dog's love Ekologiskt Hundgodis - Winter Chips, 150 g

För mer variation vid belöning

115 kr

(767 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 150 g

I lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Vinterrecept
  • Med kastanjer & kanel
  • Naturligt glutenfritt

Ofta köpt tillsammans med Dog's love Bites Fjäderfä, Eko, 150 g

Dog's love Ekologiskt Hundgodis - Winter Chips, 150 g 115 kr (767 kr / kg)
Dog's love Bites Fjäderfä, Eko, 150 g 115 kr (767 kr / kg)
Totalpris: 230 kr
Beskrivning

Detta vintergodis är perfekt för mysiga timmar i värmen, som belöning mellan måltiderna eller för ett trick framför brasan. Tack vare den juliga förpackningen är vinterchipsen också perfekta som present till hundälskare. Spannmålsfritt och lämpligt för alla hundraser och storlekar.

Instruktioner för utfodring:
Det rekommenderas att inte mata mer än 5-15 bitar per dag.

Artikelnr.: XEV-DLO-DW00150CA25
Innehåll: 150 g
EAN: 9120134040404
Tillverkarnr.: DW00150CA25
Varumärken: Dog's love
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från konstgjorda färg- och lockämnen, Fri från konstgjorda aromer, Fri från tillsatt socker, Fri från spannmål
Sammansättning

94 % kyckling, 5 % Mandeln, Zimt

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 46 %
råfiber 1 %
Råoljor och fetter 23 %
Rohasche 14 %
Fuktighet 8 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: PetCo GmbH, Hasnerstraße 123, 1160, Wien, Österrike, office@petco.group

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Dog's love Ekologiskt Hundgodis - Winter Chips