Aktuella erbjudanden

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Erbjudanden: 1 - 30 av 864 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 800g

Rinti Sensible Burk 800g, Nötkött+Ris (800 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intoleranser
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
37 kr 42 kr (46 kr / kg)

Leverans till 11. november

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
82 kr 92 kr (205 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Sensible Burk 400g

Rinti Sensible Burk 400g, Kyckling+Morot (400 g)

  • För foderkänsliga hundar
  • Vid allergier & intolerans
  • Utan soja & konstgjorda tillsatser
21 kr 24 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana, 10 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
625 kr 695 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • Perfekt för känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
12 kr 14 kr (120 kr / kg)

Leverans till 20. november

Mjamjam Kalkon & Morötter

Mjamjam Kalkon & Morötter, 200 g

  • Fullvärdig måltid
  • Utan onödiga tillsatser
  • Laktosfri
18 kr 20 kr (90 kr / kg)

Leverans till 30. oktober

Dokas Kycklingbröst i Strimlor

Dokas Kycklingbröst i Strimlor, 70 g

  • Fina köttstrimlor
  • Skonsamt lufttorkade
  • Extra fettsnåla
20 kr 23 kr (286 kr / kg)

Leverans till 11. november

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure

Happy Dog Sens Norway Havsfisk Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med vitfisk & lax
  • 100 % animaliskt protein
54 kr 61 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis

Wolfsblut Hundvåtfoder Wide Plain Häst & Sötpotatis, 200 g

  • Med kalorisnålt hästkött
  • Ursprungligt recept
  • Utan spannmål & socker
36 kr 40 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Klumpströ Ultra

Catsan Klumpströ Ultra, 10 l

  • Av bentonitlera
  • Fin korngrad
  • Hög absorptionsförmåga
176 kr 196 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Miamor Filets Burk 80g

Miamor Filets Burk 80g, Kyckling+Anka (80 g)

  • Filébitar i egen saft
  • Utan inälvor
  • Även för äldre katter
11 kr 13 kr (138 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 400g

Rinti Kennerfleisch 400g, Nötkött (400 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
20 kr 23 kr (50 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé

Vitakraft Hundsnack Chicken Kycklingfilé, 250 g

  • Med mager kycklingbröstfilé
  • Lättsmält
  • Låg fetthalt
63 kr 70 kr (252 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mjamjam Kyckling med Broccoli

Mjamjam Kyckling med Broccoli, 200 g

  • Läcker smak
  • Utvalda ingredienser
  • Utan gluten & laktos
20 kr 23 kr

Leverans till 12. oktober

Happy Dog Sens France Anka Pure

Happy Dog Sens France Anka Pure, 200 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med ankkött & inälvor
  • 100 % animaliskt protein
22 kr 25 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g, Kalkon & Kanin (100 g)

  • För vuxna katter
  • Olika smaker & konsistenser
  • Utan soja, socker & spannmål
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sterilised

Royal canin Sterilised, 400 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam kroppsvikt
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Den höga proteinhalten hjälper till att bibehålla muskelmassan
72 kr 80 kr (180 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel

Felix Junior Dubbelt Gott Fågel, 800 g

  • Helfoder för kattungar & ungkatter
  • Krispiga kroketter
  • Utan färgämnen
43 kr 46 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober