JR Farm Hjärtan, 200 g

Stor tuggglädje för små favoriter

20 kr 23 kr -13%

(100 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 g

I lager från 04. november

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans tisdag, 10. november

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • För alla gnagare & dvärgkaniner
  • Med rödbeta & lusern
  • Populärt snack

Ofta köpt tillsammans med JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g

JR Farm Hjärtan, 200 g 20 kr (100 kr / kg)
JR Farm Wellness Grönsaker, 600 g 56 kr (93 kr / kg)
Totalpris: 76 kr
Beskrivning

Här finns massor av omtanke - med dessa färgglada och krispiga hjärtan kan du ge dina smådjur en extra fin belöning. Rödbeta och lusern ger inte bara en fantastisk smak, utan gör varje hjärta till ett värdefullt snack.

  • För alla gnagare och dvärgkaniner
  • Med rödbeta och lusern
  • Utfodringsrekommendation: beroende på djurets storlek upp till tre teskedar dagligen, ges som de är eller blandade med huvudfodret
Artikelnr.: JRF-114990
Innehåll: 200 g
EAN: 4024344117398
Tillverkarnr.: 114990
Varumärken: JR Farm
: Dvärgkanin, Marsvin, Hamster, Färgmus, Råtta, Gerbil, Degu, Chinchilla
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
Allmän information: Mindre färgavvikelser kan förekomma på grund av tillverkningen/materialet och utgör inte grund för reklamation
Sammansättning

Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse[1], Gemüse[2]

  1. Luzerne 3%
  2. Rote Beete 1%
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: JR FARM GmbH, Am Schlarpfengrund 5, 86684, Holzheim-Pessenburgheim, Tyskland, www.jr-farm.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för JR Farm Hjärtan

2 kundrecensioner i alla språk

4,7 av 5 stjärnor
5 stjärnor
2 (66%)
4 stjärnor
1 (33%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

3 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 2 recensioner tillgängliga på andra språk.


Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder