JR Farm Majskolv, 200 g

Energirikt snack och hållbar tuggglädje

30 kr 34 kr -12%

(150 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 200 g

Bara 7 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast måndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Skonsamt torkad
  • Bästa kvalitet
  • Att hänga i buren

Ofta köpt tillsammans med JR Farm Tuggax, 30 g

JR Farm Majskolv, 200 g 30 kr (150 kr / kg)
JR Farm Tuggax, 30 g 25 kr (833 kr / kg)
Totalpris: 55 kr
Beskrivning

Dessa skonsamt torkade majskolvar ger en extra rolig tuggupplevelse som sysselsätter dina smådjur länge och samtidigt stödjer det naturliga slitaget av tänderna.

  • För gnagare och dvärgkaniner
  • Skonsamt torkade
  • Noggrant kontrollerade
  • Förpackade för hand
  • Högsta kvalitet
  • Främjar naturligt tandslitage
  • Kan hängas i buren
  • Utfodringsrekommendation: beroende på djurets storlek högst 2 kolvar per vecka, överskrid inte denna mängd på grund av det höga energiinnehållet
Artikelnr.: JRF-114640
Innehåll: 200 g
EAN: 4024344040122
Tillverkarnr.: 114640
Varumärken: JR Farm
: Dvärgkanin, Marsvin, Hamster, Färgmus, Råtta, Gerbil, Degu, Chinchilla
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: För upphängning
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: JR FARM GmbH, Am Schlarpfengrund 5, 86684, Holzheim-Pessenburgheim, Tyskland, www.jr-farm.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för JR Farm Majskolv