Kampanjer

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Kampanjer: 1 - 30 av 293 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker)

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker), 5,61 kg

  • Förpackning med 66 portionsskålar
  • 3 olika smaker
  • Naturliga ingredienser av hög kvalitet
405 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g

Royal canin Digestive Care i Sås 12x85g, 1.020 g

  • Hjälper till att främja optimal avföringskvalitet
  • Stödjer en hälsosam balans i tarmfloran
  • Bidrar till optimal avföringskvalitet
196 kr (192 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling

Sheba Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling, 85 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & varierat
  • Ingredienser av hög kvalitet
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g, 2.500 g

  • För vuxna katter
  • Olika smaker
  • Med fina bitar
313 kr (125 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax, 85 g

  • Laxkött i gelé
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Lätt att öppna
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g

Royal canin Indoor i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g

Royal canin Indoor i Gelé 12x85 g, 1.020 g

  • Kattens instinktiva preferens
  • Stödjer urinvägarnas funktion
  • Stödjer en hälsosam matsmältning
173 kr (170 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren

Betty's landhausküche Fjäderfä Ren, 200 g

  • Passar även djur med känslig mage
  • Med 71 % köttinnehåll
  • Råvaror av bästa kvalitet
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sensible

Royal canin Sensible, 400 g

  • Främjar optimal matsmältning
  • Den höga smakligheten främjar foderintaget
  • Passar perfekt för katter med högt energibehov
69 kr (173 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Fussy Exigent

Royal canin Fussy Exigent, 400 g

  • En unik kombination av smaker
  • Krispiga kroketter
  • Främjar en normal funktion i urinvägarna
92 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Anka

Betty's landhausküche Anka, 200 g

  • Passar även känsliga katter
  • Med högkvalitativt kött
  • Smakrik delikatess
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Färskpåse 60-Pack Selection i Sås Fågelvariation

Sheba Färskpåse 60-​Pack Selection i Sås Fågelvariation, 5.100 g

  • Bitar i saftig sås
  • 4 sorters fågelvariationer
  • Utan färg- & konserveringsämnen
405 kr (79 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

MPS Transportbur Skudo Open

MPS Transportbur Skudo Open, M

  • Metalldörr med dubbelt säkerhetslås
  • Med mysöppning ovanpå
  • Lätt & smidig
289 kr

Leverans till 09. oktober

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä

Betty's landhausküche Känguru med Potatis & Fjäderfä, 200 g

  • Läckert våtfoder
  • Med 65 % köttinnehåll
  • Passar även känsliga djur
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även kräsna finsmakare
  • Hög köttandel
  • Viktig proteinkälla
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 200 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Särskilt hög kvalitet
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kyckling & Lax

Betty's landhausküche Kyckling & Lax, 200 g

  • Passar även katter med känslig mage
  • Rik på omega-3-fettsyror
  • Balanserat helfoder
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta

Betty's landhausküche Nötkött & Hjärta, 200 g

  • För normalt aktiva katter
  • Med 69 % köttinnehåll
  • Högkvalitativa råvaror
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Dentabites med Kyckling

Whiskas Dentabites med Kyckling, 40 g

  • Motverkar tandsten
  • Vetenskapligt bevisat av VOHC
22 kr 26 kr (550 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g

Royal canin Sterilised i Sås 12x85 g, 1.020 g

  • Bidrar till att bibehålla en hälsosam vikt
  • Främjar en frisk urinvägsfunktion
  • Instinktivt föredragen, mycket god acceptans
219 kr (215 kr / kg)

Leverans till 09. oktober