Miamor Cat Cream Malt Förmånspack 24x15g, 360 g

Godis för katter

82 kr 92 kr -11%

(228 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 360 g

I lager från 04. november

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans tisdag, 10. november

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Två läckra sorter
  • Anti-hårboll
  • Med maltextrakt

Ofta köpt tillsammans med Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g

Miamor Cat Cream Malt Förmånspack 24x15g, 360 g 82 kr (228 kr / kg)
Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g 21 kr (233 kr / kg)
Totalpris: 103 kr
Beskrivning

Läckert kattsnacks i förmånspack: Två olika sorter med värdefulla maltextrakt som inte bara smakar utsökt, utan även bidrar till matsmältningen. Maltextrakt hjälper till att skonsamt föra ut de besvärliga hårbollar som kan samlas vid pälsvård. Den perfekta kombinationen av njutning och hälsa!

  • Anti-hårboll
  • Med värdefulla maltextrakt
  • Kalorisnål formulering utan socker
  • Utan färgämnen och konserveringsmedel
  • Serveringsklara portioner
  • Innehåll: 12 x Malt-Cream + 12 x Malt & Cheese-Cream

Utfodringsrekommendation: Läckert snack mellan måltiderna. 1 påse kan ges dagligen. Se till att det alltid finns tillgång till friskt dricksvatten.

Artikelnr.: MAR-180681
Innehåll: 360 g
EAN: 4000158743008
Tillverkarnr.: 180681
Varumärken: Miamor
: Krämigt snacks
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från konserveringsmedel, Fri från konstgjorda färgämnen, Fri från socker
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Ingredienser

Sammansättning

Kött och animaliska biprodukter, pflanzliche Nebenerzeugnisse (u.a. 10% Malz, u.a. 4% Ballaststoffe), Milch und Molkereierzeugnisse

Sammansättning

Kött och animaliska biprodukter, pflanzliche Nebenerzeugnisse (u.a. 10% Malz), Milch und Molkereierzeugnisse (u.a. 4% Käse)

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 3 %
Fettgehalt 3,5 %
råfiber 4 %
Rohöle und -fette 0 %
Rohasche 2 %
Fuktighet 87 %

Näringsmässiga och fysiologiska tillsatser

Ingredienser per 1 kg
Taurin 200 mg
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Tyskland, www.finnern.de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Miamor Cat Cream Malt Förmånspack 24x15g

2 kundrecensioner i alla språk

5,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
2 (100%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

2 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 2 recensioner tillgängliga på andra språk.


Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder