Miamor

Filtrera och sortera

Pris Snacktyp Smak Egenskaper Innehåll Livsfas
Filter

Miamor: 1 - 30 av 40 artiklar

Miamor Filets i en Färskpåse 100g

Miamor Filets i en Färskpåse 100g, Tonfisk+Krabba (100 g)

  • Filébitar i gelé
  • Lättsmält
  • Även för äldre katter
11 kr 13 kr (110 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Paté Burk 85g

Miamor Paté Burk 85g, Kyckling (85 g)

  • Magnesiumbalans
  • Med naturligt taurin
  • Spannmålsfri
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink Kattunge med Kyckling 135ml, 135 ml

  • För kattungar från 2:a månaden
  • Ökar vätskeintaget
  • Med mycket små köttbitar
10 kr 12 kr (74 kr / l)

Leverans till 13. oktober

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml

Miamor Trinkfein Vitaldrink 135ml, Kyckling (135 ml)

  • Stimulerar till ökat vätskeintag
  • Läcker smak
  • Med fina köttbitar
10 kr 12 kr (74 kr / l)

Leverans till 13. oktober

Miamor Ragout Gelé Färskpåse 100g

Miamor Ragout Gelé Färskpåse 100g, Kyckling (100 g)

  • Ragoutbitar i gelé
  • Utan tillsatt socker
  • Med viktigt taurin
6 kr 7 kr (60 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt & Ost 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Värdefullt maltextrakt
  • Läcker ostsmak
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets Burk 80g

Miamor Filets Burk 80g, Kyckling+Anka (80 g)

  • Filébitar i egen saft
  • Utan inälvor
  • Även för äldre katter
11 kr 13 kr (138 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets Burk 100g

Miamor Filets Burk 100g, Tonfisk+Ris (100 g)

  • Fettsnål receptur
  • Läcker gelé
  • Även för överviktiga katter
11 kr 13 kr (110 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g

Miamor Skonsamt Snack Kattunge Kyckling Burk 30g, 30 g

  • För små kattungar
  • Snack för mellan måltiderna
  • Med värdefull laxolja
24 kr 27 kr (800 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Ragout Sås Färskpåse 100g

Miamor Ragout Sås Färskpåse 100g, Anka+Fjäderfä (100 g)

  • Smakrik receptur
  • Utan spannmål & soja
  • Med essentiellt taurin
6 kr 7 kr (60 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Feine Beute Burk 400g

Miamor Feine Beute Burk 400g, Kalkon (400 g)

  • Skonsamt tillagat kött
  • Utan spannmål
  • Med viktigt taurin
23 kr (58 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Paté & Filet Kyckling Färskpåse

Miamor Paté & Filet Kyckling Färskpåse, 85 g

  • Med möra filébitar
  • Med vitamin D & taurin
  • Utan spannmål & socker
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Trinkfein Vitaldrink Grönsaker

Miamor Trinkfein Vitaldrink Grönsaker, 135 g

  • Med fina kött- & grönsaksbitar
  • Stödjer vätskeintaget
  • Utan mjölk
11 kr (81 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets i en Gelé Burk 185g

Miamor Filets i en Gelé Burk 185g, Tonfisk+Ris (185 g)

  • Filébitar i gelé
  • Utan animaliska biprodukter
  • Fettsnål & lättsmält
23 kr (124 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets i en Sås Burk 85g

Miamor Filets i en Sås Burk 85g, Kyckling ren (85 g)

  • Delikat sås
  • Lättsmält receptur
  • Utan konserveringsmedel
11 kr 13 kr (129 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g

Miamor Cat Cream Snack Lax 6x15g, 90 g

  • Läcker smak
  • Med värdefull omega 3
  • Perfekt för mellan måltiderna
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Confect Leberwurst 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Leberwurst 6x15g, 90 g

  • Med värdefull timjan
  • Kalorisnål receptur
  • Praktisk användning
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Skonsamt Snack Pur Burk 30g

Miamor Skonsamt Snack Pur Burk 30g, Kyckling (30 g)

  • 100 % kött
  • Vakuumfrystorkat
  • Även för känsliga katter
24 kr 27 kr (800 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Confect Multi-Vit  6x15g

Miamor Cat Cream Confect Multi-​Vit 6x15g, 90 g

  • Rik på vitaminer & taurin
  • Utan färg- & konserveringsmedel
  • Serveringsklara portioner
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets i en Saft Burk 80g

Miamor Filets i en Saft Burk 80g, Bonito tonfisk (80 g)

  • Skonsamt tillagat i egen saft
  • Utan animaliska biprodukter
  • Även för överviktiga katter
11 kr 13 kr (138 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Confect Malt 6x15g

Miamor Cat Cream Confect Malt 6x15g, 90 g

  • Anti-hårboll
  • Med maltextrakt
  • Kalorisnål formulering
21 kr 24 kr (233 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets Naturell Burk 80g

Miamor Filets Naturell Burk 80g, Tonfisk+Lax (80 g)

  • Skonsamt tillagat
  • I egen saft
  • Utan konserveringsmedel
11 kr 13 kr (138 kr / kg)

Leverans till 11. november

Miamor Filets Naturell Burk 156g

Miamor Filets Naturell Burk 156g, Bonito-​tonfisk (156 g)

  • Filébitar i egen saft
  • Skonsamt tillagat
  • Lättsmält
23 kr (147 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Ragout Kattunge Gelé Färskpåse 100g

Miamor Ragout Kattunge Gelé Färskpåse 100g, Fjäderfä (100 g)

  • Perfekt återhämtningsfoder
  • Skonsam vitaminprocess
  • Lättsmält
6 kr 7 kr (60 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Paté & Filet Anka Färskpåse

Miamor Paté & Filet Anka Färskpåse, 85 g

  • Krämig paté med filébitar
  • Skonsamt tillagad
  • Utan spannmål & socker
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cream Nötkött & Grönsaker 5x15g

Miamor Cream Nötkött & Grönsaker 5x15g, 75 g

  • Utan tillsatt socker
  • Med färskt nötkött
  • Kalorisnål formulering
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Cat Cream Kyckling & Grönsaker 5x15g

Miamor Cat Cream Kyckling & Grönsaker 5x15g, 75 g

  • Utan tillsatt socker
  • Med färskt kycklingkött
  • Kalorisnål formulering
25 kr 28 kr (333 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Filets i en Gelé Burk 100g

Miamor Filets i en Gelé Burk 100g, Skipjack-​tonfisk (100 g)

  • Fina filébitar
  • Lättsmält
  • Fettsnål
11 kr 13 kr (110 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Feine Beute Burk 185g

Miamor Feine Beute Burk 185g, Kyckling (185 g)

  • Hög kötthalt
  • Utan färg- & konserveringsmedel
  • Utan spannmål eller soja
16 kr (86 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Miamor Paté & Filet Vilt Färskpåse

Miamor Paté & Filet Vilt Färskpåse, 85 g

  • Krämiga patévariationer
  • Med möra filébitar
  • Utan spannmål & socker
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 13. oktober