Köp 2 Sheba Soups och få 1 Sheba Soups med lax gratis!

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Sheba Classic Soup 2+1: 3 artiklar

Sheba Soup med Tonfisk 4x40g

Sheba Soup med Tonfisk 4x40g, 160 g

  • Buljong med fina fiskfiléer
  • Flytande snacksalternativ
  • Utan konstgjorda tillsatser
42 kr (263 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sheba Classic Soup 4 x 40 g Lax

Sheba Classic Soup 4 x 40 g Lax, 160 g

  • Klar buljong
  • Med fina bitar av laxfilé
  • Utan konserveringsmedel & färgämnen
42 kr (263 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sheba Soup med Kycklingbröstfiléer 4x40g

Sheba Soup med Kycklingbröstfiléer 4x40g, 160 g

  • Buljong med kycklingbröstfilé
  • Flytande snacksalternativ
  • Utan konstgjorda tillsatser
42 kr (263 kr / kg)

Leverans till 23. oktober