Upptäck våra top 50 deals

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Användningsområde
Filter

Top 50 deals: 1 - 30 av 50 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+

Whiskas Torrfoder med Kyckling 1+, 1,90 kg (1.900 g)

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
87 kr 103 kr (46 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+

Whiskas Torrfoder med Nötkött 1+, 3,80 kg

  • För katter från 1 år
  • Balanserat & gott
  • Krispig utsida
161 kr 190 kr (42 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Kyckling & Ost, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Pastej med Fågel

Pedigree Pastej med Fågel, 800 g

  • 51 % kött
  • Kyckling, kalkon & anka
  • För vuxna hundar
39 kr 46 kr (49 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Skål Pastej

Pedigree Skål Pastej, Nötkött & lever (300 g)

  • Köttig paté
  • Fullvärdig & balanserad
  • Anpassad efter hundens behov
19 kr 23 kr (63 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Nötkött

Whiskas Sticks -​ Rik På Nötkött, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Sticks - Rik På Kyckling

Whiskas Sticks -​ Rik På Kyckling, 18 g

  • Mellanmål mellan måltiderna
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utan färg- & aromämnen
14 kr 17 kr (778 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Utomhusinhägnad, Galvaniserad, 6 Galler 56,5 x 56,5 cm

Kerbl Utomhusinhägnad, Galvaniserad, 6 Galler 56,5 x 56,5 cm

  • För utomhus- & inomhusbruk
  • Med praktisk dörr
  • Av förzinkad metall
147 kr 196 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax

Whiskas Krispiga Kuddar Megapack med Lax, 180 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
52 kr 62 kr (289 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Mjölk-Kattunge Snack Junior Kyckling

Whiskas Mjölk-​Kattunge Snack Junior Kyckling

  • Perfekt för kattungar 2-12 månader
  • Knaprig utsida, mjuk mjölkkärna
  • Smak: Kyckling
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Multipack 12x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+

Whiskas Burk med Fågel i Sås 1+, 400 g

  • För vuxna katter
  • Omväxlande
  • Med fågel
19 kr 23 kr (48 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon

Whiskas Krispiga Kuddar med Kalkon, 60 g

  • För vuxna katter
  • Läcker snack
  • Saftig kärna
22 kr 26 kr (367 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Färskfoder Vuxen 100 G 40-Pack Blandad Selektion i Sås

Pedigree Färskfoder Vuxen 100 G 40-​Pack Blandad Selektion i Sås, 4.000 g

  • Praktisk storpack
  • Med 4 olika smaker
  • 40 x 100 g
226 kr 266 kr (57 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Multipack 12x85g Tasty Mix Fish Of The Day i Sås

Whiskas Multipack 12x85g Tasty Mix Fish Of The Day i Sås, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Med fiskvariationer
  • I sås
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval

Whiskas Multipack 24x85g Fiskurval, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • För hud- & pälsskötsel
  • Stärker immunförsvaret
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober