Kattlådor & strö

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Egenskaper
Filter

Toaletter och strö: 14 artiklar

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
208 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
208 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Kattlåda med Tak

Catit Kattlåda med Tak, 1 st.

  • Extra stor ingång
  • För stora katter och hushåll med flera katter
  • Integrerat kolfilter
463 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Strömatta

Catit Strömatta, L

  • Fångar upp strörester
  • För rena tassar och golv
  • Enkel att rengöra
173 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Kattströspade

Catit Kattströspade, rosa

  • Avlägsnar klumpar effektivt
  • Perfekt för Go Natural!-strö
  • Smidig och lätt att rengöra
57 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Kattlåda med Lock

Catit Kattlåda med Lock, grå

  • Bekväm och diskret
  • BPA-fritt material
  • Svänglucka och bärhandtag
417 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Smart Sift Inlägg

Catit Smart Sift Inlägg, liten (12 Stycken)

  • 12 ersättningspåsar
  • Parfymfria
  • Biologiskt nedbrytbara
76 kr 80 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Catit Magic Blue Refill-pack för 3 månader

Catit Magic Blue Refill-​pack för 3 månader

  • För varje katttoalett
  • Minskar ammoniakångor
  • Eliminerar lukter i kattlådan
76 kr 80 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Kattlåda Grå

Catit Pixi Kattlåda Grå

  • In- och utgång upptill
  • Förhindrar urinläckage
  • Håller ströet inne i lådan
522 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Kolfilter 2 st

Catit Kolfilter 2 st

  • För alla Catit kattlådor med lock
  • Minskar fekal-lukt
  • Inkluderar 2 pads
80 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Ströspade Grå

Catit Pixi Ströspade Grå

  • För att sila bort stora klumpar
  • För alla typer av strö
  • Kan även användas för att skopa upp strö
57 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Reservklämmor Grå

Catit Reservklämmor Grå

  • 2-pack
  • Storlek: 2 x 9 x 2,5 cm
34 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Go Natural Kattströ Lavendel

Catit Go Natural Kattströ Lavendel, 7,50 kg

  • Med lavendeldoft
  • Hög absorptionsförmåga, lägre förbrukning
  • Fördröjer luktbildning
231 kr (31 kr / kg)

Leverans till 04. november

Catit Smart Sift Självrengörande Kattlåda

Catit Smart Sift Självrengörande Kattlåda

  • Dammfritt silsystem
  • Uppsamlingsbricka och servicelucka
  • Integrerat kolfilter
1 860 kr

Gratis frakt fram till 04. november