Catit

Kattförståelse i toppklass - med kvalitetslöfte

Catit förvandlar ditt hem till ett riktigt kattparadis: från ergonomiska drickfontäner till interaktiva lekcenter, från oemotståndligt gourmetfoder till effektiv pälsvård - Catit utvecklar design och recept som alltid ligger steget före.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Produktlinjer
Filter

Catit: 1 - 30 av 103 artiklar

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel

Catit Go Natural! Pelletströ Lavendel, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
187 kr 208 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj

Catit Go Natural! Pelletströ Vanilj, 5,6 kg (14 L) (5,60 kg)

  • 99 % dammfri och kemikaliefri
  • Hög absorptionsförmåga och luktbindande
  • Av ärtskidor och majspulver
187 kr 208 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Kattlåda med Tak

Catit Kattlåda med Tak, 1 st.

  • Extra stor ingång
  • För stora katter och hushåll med flera katter
  • Integrerat kolfilter
416 kr 463 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Pixi Fountain

Catit Pixi Fountain, vit

  • Lockar och uppmuntrar till att dricka
  • LED-larm för vattennivån och tyst pump
  • Stor behållare och ergonomisk design
416 kr 463 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Creamy Kyckling

Catit Creamy Kyckling, 4-​pack (50 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
20 kr 23 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Tonfisk

Catit Creamy Tonfisk, 15-​pack (184 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
62 kr 69 kr (337 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Strömatta

Catit Strömatta, L

  • Fångar upp strörester
  • För rena tassar och golv
  • Enkel att rengöra
155 kr 173 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Creamy Lax & Räkor

Catit Creamy Lax & Räkor, 15-​pack (184 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
62 kr 69 kr (337 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Creamy Kyckling & Lamm

Catit Creamy Kyckling & Lamm, 4-​pack (50 g)

  • Krämigt och smakrikt
  • Perfekt som godis och topping
  • Utan spannmål och artificiella tillsatser
20 kr 23 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Recipes Adult Indoor - Fjäderfä

Catit Recipes Adult Indoor -​ Fjäderfä, 2 kg

  • Perfekt för steriliserade katter
  • Läcker receptur med fågel
  • Oemotståndligt krispigt
207 kr 231 kr (104 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Catit Nibbly Grills 30 g

Catit Nibbly Grills 30 g, Kyckling och räkor (30 g)

  • Kalorisnålt och proteinrikt
  • Hög kötthalt och spännande konsistenser
  • Spannmålsfritt och GMO-fritt
15 kr 17 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Nibbly Jerky 30 g

Catit Nibbly Jerky 30 g, Nibbly Jerky, Kyckling (30 g)

  • Kalorisnålt och proteinrikt
  • Hög kötthalt och spännande konsistens
  • Spannmålsfritt och GMO-fritt
15 kr 17 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Kattströspade

Catit Kattströspade, rosa

  • Avlägsnar klumpar effektivt
  • Perfekt för Go Natural!-strö
  • Smidig och lätt att rengöra
51 kr 57 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Kattlåda med Lock

Catit Kattlåda med Lock, grå

  • Bekväm och diskret
  • BPA-fritt material
  • Svänglucka och bärhandtag
375 kr 417 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Zoo Scratcher

Catit Zoo Scratcher, Flodhäst

  • Klösyta och viloplats
  • Stabil papp och attraktiv design
  • Behandlad med kattmynta
103 kr 115 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Pixi Vattenfontän Reservmunstycke

Catit Pixi Vattenfontän Reservmunstycke

  • Bågformat vattenflöde
  • För bekvämt drickande
  • Enkel att sätta in
36 kr 40 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Fountain Filter 6-pack

Catit Pixi Fountain Filter 6-​pack, 6-​pack (6 Stycken)

  • För alla PIXI-vattenfontäner
  • För rent och fräscht doftande vatten
  • Enkelt att byta
176 kr 196 kr (29 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Smart Muskamera

Catit Pixi Smart Muskamera

  • Inbyggd mikrofon
  • Rörelsedetektering
  • 1080p HD-kamera
834 kr 927 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Godisdispenser

Catit Pixi Godisdispenser, Mus

  • Justerbar öppning
  • Med doftöppningar
  • Inga batterier behövs
72 kr 80 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Vattenfontän Reservpump

Catit Pixi Vattenfontän Reservpump

  • Originalreservdel
  • För Pixi vattenfontän
  • För felfri funktion
144 kr 161 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Senses 2.0 Grass Planter

Catit Senses 2.0 Grass Planter

  • Jordfri odling av kattgräs
  • Även för små katter och kattungar
  • Inklusive frön och vermikulit
207 kr 231 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Rengöringsset för Vattenfontän

Catit Rengöringsset för Vattenfontän

  • Rengöringsset i 2 delar
  • Långskaftad borste med hårda borst
  • Svamp med 2 olika ytor
59 kr 66 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Pixi Smart Vattenfontän Reservpump

Catit Pixi Smart Vattenfontän Reservpump

  • Extra tyst
  • Mjukt vattenflöde
  • Utrustad med sensor
165 kr 184 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Cuisine Mousse Tonfisk & Lax

Catit Cuisine Mousse Tonfisk & Lax, 90 g

  • Mjuk konsistens
  • Utan tillsatt socker
  • Återförslutningsbar förpackning
15 kr 17 kr (167 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Cuisine Gryta Nötkött med Grönsaker

Catit Cuisine Gryta Nötkött med Grönsaker, 95 g

  • Utan spannmål och soja
  • Med fina köttbitar
  • Rik på vätska
15 kr 17 kr (158 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catit Senses 2.0 Play Circuit

Catit Senses 2.0 Play Circuit

  • Stimulerar naturliga instinkter
  • Underhåller innekatter
  • Kompatibel med Senses 2.0-modeller
229 kr 255 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Zoo Scratcher 2-in-1

Catit Zoo Scratcher 2-​in-​1, Gorilla

  • Klösyta och viloplats
  • Stabil papp och attraktiv design
  • Behandlad med kattmynta
135 kr 150 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Senses 2.0 Super Circuit

Catit Senses 2.0 Super Circuit

  • Låter katten leva ut sina naturliga instinkter
  • 100 kombinationsmöjligheter
  • Kompatibel med Senses 2.0-modeller
312 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Catit Senses 2.0 Gum Stimulators 3-pack

Catit Senses 2.0 Gum Stimulators 3-​pack

  • Reservdelar för Senses 2.0 Wellness
  • Med noppor och BPA-fri
  • Enkelt att byta ut
41 kr 46 kr

Leverans till 12. oktober

Catit Senses 2.0 Oval Scratcher

Catit Senses 2.0 Oval Scratcher

  • Klösmatta av papp
  • Kompatibel med Senses 2.0-lekbana
  • Kattmynta ingår
92 kr

Leverans till 12. oktober