Cesar

Lyxigt våtfoder för hundar i alla livsstadier

Cesar våtfoder för hundar följer din fyrbenta vän genom livets alla faser – från pigg valp till lugn senior. Noggrant utvecklade recept med högkvalitativa animaliska proteiner, lockande konsistenser och raffinerade smaker uppskattas av kräsna hundägare världen över.

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Förpackningstyp
Filter

Cesar: 24 artiklar

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar 4x150g Lantlig Klassiker i Sås

Cesar 4x150g Lantlig Klassiker i Sås, 600 g

  • 4 lantliga grytor à 150 g
  • Saftiga bitar & tillbehör
  • Högt innehåll av protein & vätska
53 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior 10+ med Mjuk Kyckling & Ris i Gelé

Cesar Senior 10+ med Mjuk Kyckling & Ris i Gelé, 150 g

  • Köttpaté, ris & gelé
  • Speciellt för hundar 10+
  • Utan artificiella aromer & färgämnen
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Trädgårdsvariation med Fågel, Grönsaker & Ris

Cesar Trädgårdsvariation med Fågel, Grönsaker & Ris, 150 g

  • Våtfoder för vuxna hundar
  • Paté, grönsaksris & gelé
  • Högt innehåll av protein & vätska
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Lantkök med Kalv & Kalkon i Ljuvlig Sås

Cesar Lantkök med Kalv & Kalkon i Ljuvlig Sås, 150 g

  • Rejäl gryta
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Perfekt variation
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar PLUSPACK 20 + 8 GRATIS (2 sorter)

Cesar PLUSPACK 20 + 8 GRATIS (2 sorter)

  • 14x lantlig gryta à 150 g
  • 14x klassisk terrin à 150 g
  • Saftiga bitar & fast konsistens
301 kr

Leverans till 09. oktober

Cesar Trädgårdsterrin med Mustigt Nötkött

Cesar Trädgårdsterrin med Mustigt Nötkött, 300 g

  • Balanserat & gott
  • Naturliga ingredienser
  • Utan socker & konstgjorda tillsatser
23 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fresh Bowls Fågel med Rött Ris, Gröna Bönor & Pumpa

Cesar Fresh Bowls Fågel med Rött Ris, Gröna Bönor & Pumpa, 85 g

  • Med god fågel
  • Utan artificiella aromer
  • Balanserat & varsamt tillagat
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Lantkök med Fågel & Grönsaker i Ljuvlig Sås

Cesar Lantkök med Fågel & Grönsaker i Ljuvlig Sås, 150 g

  • Mustigt & näringsrikt
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Saftig gryträttskonsistens
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fresh Bowls Kyckling med Sötpotatis, Gröna Bönor & Korn

Cesar Fresh Bowls Kyckling med Sötpotatis, Gröna Bönor & Korn, 85 g

  • Med mört kycklingkött
  • Utan tillsatt socker
  • Balanserat & varsamt tillagat
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Multipack 12x100g Portionspåsar i Sås

Cesar Multipack 12x100g Portionspåsar i Sås, 1.200 g

  • 4 smaker à 100 g
  • Utan tillsatt socker
  • Med kött & grönsaker
86 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Cesar Trädgårdsterrin med Kalv & Morötter

Cesar Trädgårdsterrin med Kalv & Morötter, 300 g

  • Balanserat & gott
  • Naturliga ingredienser
  • Utan socker & konstgjorda tillsatser
23 kr (77 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Kyckling

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Kyckling, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Naturliga ingredienser
  • Med superfoods
28 kr (70 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Natural Goodness Ekologisk Terrin med Fisk

Cesar Natural Goodness Ekologisk Terrin med Fisk, 100 g

  • Mjuk konsistens
  • Med fisk, ärtor & morötter
  • Utan spannmål
16 kr (160 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Klassisk med Mört Nötkött & Lever

Cesar Klassisk med Mört Nötkött & Lever, 150 g

  • Intensiv köttsmak
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Rikligt & saftigt
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Nötkött

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Nötkött, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Naturliga ingredienser
  • Med superfoods
28 kr (70 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Klassisk med Mört Kalvkött & Fågel

Cesar Klassisk med Mört Kalvkött & Fågel, 150 g

  • Mustigt kött & saftig gelé
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Näringsrik sammansättning
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Torrfoder Kyckling & Lax

Cesar Torrfoder Kyckling & Lax, 1,40 kg

  • Helfoder för vuxna hundar
  • Balanserad receptur
  • Utan tillsatt socker
92 kr (66 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Lantkök med Kalkon & Nötkött i Ljuvlig Sås

Cesar Lantkök med Kalkon & Nötkött i Ljuvlig Sås, 150 g

  • Mustig variation
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Saftig gryträttskonsistens
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar 4x150g Klassiker Selektion

Cesar 4x150g Klassiker Selektion, 600 g

  • 4 smaker à 150 g
  • Fast konsistens & saftig
  • Högt innehåll av protein & vätska
53 kr (88 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Klassisk Terrin med Mjuk Kyckling & Kalkon

Cesar Klassisk Terrin med Mjuk Kyckling & Kalkon, 150 g

  • Riklig sammansättning
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Med saftig gelé
16 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Cesar Torrfoder Nötkött & Fjäderfä

Cesar Torrfoder Nötkött & Fjäderfä, 1,40 kg

  • Helfoder för vuxna hundar
  • Speciellt anpassat för mindre munnar
  • Utan tillsatt socker
75 kr (54 kr / kg)

Leverans till 22. oktober

Cesar Klassisk Terrin med Mjuk Kyckling

Cesar Klassisk Terrin med Mjuk Kyckling, 300 g

  • Riklig sammansättning
  • Högt innehåll av protein & vätska
  • Med saftig gelé
23 kr (77 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Lamm

Cesar Natural Goodness Terrin Rik på Lamm, 400 g

  • För vuxna hundar
  • Naturliga ingredienser
  • Med superfoods
28 kr (70 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig