Croci Keps Visor Rosa, S
Trendigt solskydd
114 kr 143 kr -20%
(inkl. 25% moms.
Färg:
Egenskaper och fördelar
- Keps för hundar
- Stilren design
- Justerbar omkrets
Beskrivning
Denna keps i stilren Palm Springs-design ser inte bara bra ut, den skyddar även din fyrbenta vän mot UV-strålning. Ett måste under varma sommardagar.
- Keps för hund med visir
- Justerbar storlek
| Modell | Omkrets |
| S | 28 - 34 cm |
| M-L | 34 - 40 cm |
| XL | 40 - 48 cm |
| Artikelnr.: | Xol-CRO-C7057776 |
|---|---|
| Innehåll: | 1 st. |
| EAN: | 8023222277762 |
| Tillverkarnr.: | C7057776 |
| Varumärken: | Croci |
| : | Sommar |
Juridisk information
| Tillverkare: | CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Italien, info@croci.net, croci-group.com/de |
|---|
Passar med
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Croci Keps Visor Rosa
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Säker betalning
med SSL-kryptering