Betty's Landhausküche färskpåsar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Färskpåsar: 20 artiklar

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Saftigt kycklingkött
  • Skonsamt tillagat
  • Berikat med taurin
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Fasan med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar katter med känslig mage
  • Med lättsmälta köttsorter
  • Högkvalitativ animalisk proteinkälla
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar även känsliga finsmakare
  • Med högkvalitativt kött
  • Hög biotillgänglighet
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Kalv med Gurkörtolja, 100 g

  • Passar alla kattraser
  • Även för känsliga finsmakare
  • Skonsamt tillagat kött
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött & Hjärta med Gurkörtolja, 100 g

  • Skonsamt tillagat kött
  • Hög biotillgänglighet
  • Med högkvalitativ gurkörtolja
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Fjäderfä Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Med ingredienser av högsta kvalitet
  • Rik på värdefulla proteiner
  • Hög biotillgänglighet
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling & Öring med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Öring med Gurkörtolja, 100 g

  • Högsta kvalitet
  • För alla kattraser
  • Med taurin
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Känguru Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • För katter med känslig kost
  • Berikat med taurin
  • Många näringsämnen
28 kr (280 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Anka med Gurkörtolja, 100 g

  • Skonsamt tillagad helfoder
  • Med färskt ank- & fjäderfäkött
  • Innehåller viktiga omega-6-fettsyror
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Nötkött, 100 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Extra hög köttandel
  • Optimal näringskombination
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Lax med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling & Lax med Gurkörtolja, 100 g

  • Med kycklingkött, inälvor & fisk
  • Full av värdefulla proteiner
  • För optimal näringsförsörjning
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Vilt med Amarant, Rödbeta & Äpple, 300 g

  • För vuxna hundar
  • Fri från färgämnen
  • Fri från spannmål
34 kr (113 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött Ren med Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött Ren med Gurkörtolja, 100 g

  • Med saftigt nötkött
  • Skonsamt tillagat
  • Rik på omega-6-fettsyror
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple

Betty's landhausküche Fryspåse Kalkon med Potatis, Morot & Äpple, 300 g

  • För vuxna hundar
  • 60 % köttinnehåll
  • Spannmålsfri
34 kr (113 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Fryspåse med Kalkon & Gurkörtolja

Betty's landhausküche Fryspåse med Kalkon & Gurkörtolja, 100 g

  • Passar alla kattraser
  • Även för känsliga finsmakare
  • Med högkvalitativt & färskt kött
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Kalkon

Betty's landhausküche Kitten Fryspåse Kyckling & Kalkon, 100 g

  • För växande kattungar
  • Från 2 månaders ålder
  • Med högkvalitativt kött
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Nötkött med Potatis, Pumpa & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
19 kr (152 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron

Betty's landhausküche Fryspåse Kyckling med Sötpotatis, Morot & Päron, 125 g

  • För vuxna hundar
  • Utan smakämnen
  • Utan spannmål
19 kr (152 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior Fryspåse Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja

Betty's landhausküche Senior Fryspåse Nötkött med Kalkon, Morot & Laxolja, 100 g

  • För katter från 8 år
  • För alla kattraser
  • Spannmålsfri
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Senior Fryspåse Kyckling med Pumpa & Laxolja

Betty's landhausküche Senior Fryspåse Kyckling med Pumpa & Laxolja, 100 g

  • För katter från 8 år
  • För alla kattraser
  • Fri från spannmål
23 kr (230 kr / kg)

Leverans till 06. november