Oemotståndliga snacks
Snacks
Njut av lekfulla stunder och glada upptåg tillsammans med din busiga vän. Med FELIX snacks bjuder du på smakrika överraskningar och den perfekta belöningen.
Snacks: 13 artiklar
Felix KnabberMix Original, 330 g
- Med höns, kalkon & lever
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
72 kr 80 kr (218 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Crispies Lax & Forell, 180 g
- Lätt & krispig konsistens
- Ljuvlig doft
- Utan konstgjorda färgämnen
41 kr 46 kr (228 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Knabber Mix Ostälskare, 330 g
- Med cheddar, gouda & edamer
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
72 kr 80 kr (218 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Deli Moments 48x10 g, 480 g
- Kompletteringsfoder för katter
- Med 3 olika sorter
- Utan tillsatt socker
165 kr 184 kr (344 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix KnabberMix Gård Och Äng, 60 g
- Med anka, kalkon & kanin
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
17 kr 19 kr (283 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix KnabberMix Grillfavoriter, 60 g
- Med höns, nöt & lax
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
17 kr 19 kr (283 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix KnabberMix Strandfavoriter, 60 g
- Med lax, sej & forell
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
17 kr 19 kr (283 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Smakrika Nuggets Kyckling & Anka, 180 g
- Rik på protein
- Utan färgämnen
- Perfekt som mellanmål
46 kr (256 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Deli Moments Lax 4x10g, 40 g
- Utan färgämnen
- Utan tillsatt socker
- Krämig konsistens
23 kr (575 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Deli Moments MP12 12x10 g, 120 g
- Kompletteringsfoder för katter
- Krämigt slicksnack
- Kalorisnålt
44 kr 49 kr (367 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Deli Moments Kyckling 4x10g, 40 g
- Utan färgämnen
- Utan tillsatt socker
- Krämig konsistens
23 kr (575 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix Smakrika Nuggets Nöt & Lamm, 50 g
- Rik på protein
- Utan färgämnen
- Perfekt som mellanmål
23 kr (460 kr / kg)
Leverans till 12. oktober
Felix KnabberMix Strandfavoriter Maxi Pack, 200 g
- Med lax, sej & forell
- Utan socker & konstgjorda färgämnen
- 2 kcal per bit
41 kr 46 kr (205 kr / kg)
För närvarande inte tillgänglig
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering