Veganskt torrfoder för hundar

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Veganskt: 4 artiklar

VEGDOG Green Crunch

VEGDOG Green Crunch, 4 kg

  • Från första året
  • Knapriga & läckra
  • Med goda grönsaker
364 kr 405 kr (91 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Farmer's Crunch

VEGDOG Farmer's Crunch, 10 kg

  • Veganskt helfoder för vuxna hundar
  • Baserat på proteinrik potatis
  • Fritt från de viktigaste djurallergenerna
603 kr (60 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Simply Crunch

VEGDOG Simply Crunch, 10 kg

  • Näringsrikt torrfoder
  • Med majs, ris & potatis
  • Glutenfritt
487 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Goood Adult Veggie - Ärta Med Spenat & Havtorn

Goood Adult Veggie -​ Ärta Med Spenat & Havtorn, 300 g

  • Vegansk receptur
  • Anpassad för hundens behov
  • Utan tillsatt socker
25 kr 28 kr (83 kr / kg)

Leverans till 09. oktober