Gourmet

Gourmet

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Förpackningstyp Produktlinjer
Filter

Gourmet: 1 - 30 av 46 artiklar

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g, 3.400 g

  • Smaker från havet
  • Fyra olika sorter
  • I smakrik sås
289 kr (85 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Gourmet Revelations med Kyckling

Gourmet Revelations med Kyckling, 228 g

  • Extra fin mousse
  • Täckt med utsökt sås
  • Enkel att servera
40 kr (175 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perle Utvalda Strimlor med Grönsaker - Exotics 8x85g

Gourmet Perle Utvalda Strimlor med Grönsaker -​ Exotics 8x85g, 680 g

  • Skonsamt tillagade strimlor
  • I smakrik sås
  • Fyra utsökta smaker
63 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté 8x85g

Gourmet Gold Fin Paté 8x85g, 680 g

  • Fina delikatesser
  • Fyra populära sorter
  • Innehåll: 8 x 85 g
69 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Raffinerad Ragout 24x85g

Gourmet Gold Raffinerad Ragout 24x85g, 2.040 g

  • Praktiskt storpack
  • Finstrimlade bitar
  • Med saftig sås
208 kr (102 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Gourmet Gold Fin Komposition 8x85g

Gourmet Gold Fin Komposition 8x85g, 680 g

  • Utsökta smakkombinationer
  • Möra bitar i fin sås
  • Utan artificiella tillsatser
69 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater, 85 g

  • Färska & saftiga ingredienser
  • Extra mör konsistens
  • Utan artificiella aromämnen
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Möra Bitar i Sås 8x85g

Gourmet Gold Möra Bitar i Sås 8x85g, 680 g

  • Skonsamt tillagade
  • Extra delikat sås
  • Fyra utsökta sorter
69 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Revelations Fina Bitar i Gelé Kyckling 2x57g

Gourmet Revelations Fina Bitar i Gelé Kyckling 2x57g, 114 g

  • Aptitlig form
  • Utvalda ingredienser
  • Utan färgämnen
23 kr (202 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nature's Creations Kyckling med Tomat & Spenat

Gourmet Nature's Creations Kyckling med Tomat & Spenat, 85 g

  • Högkvalitativa & naturliga ingredienser
  • Fina strimlor i utsökt sås
  • Utan artificiella tillsatser
16 kr (188 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Mon Petit Duetti Mix Kött 6x50g

Gourmet Mon Petit Duetti Mix Kött 6x50g, 300 g

  • Utsökta smakkombinationer
  • Fina strimlor i delikat sås
  • Praktiska portionspåsar
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Sej & Morötter

Gourmet Gold Fin Paté med Sej & Morötter, 85 g

  • Extra mör konsistens
  • Högkvalitativa ingredienser
  • Utan artificiella färgämnen
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gold Raffinerad Ragout med Köttvariationer 8x85g

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Köttvariationer 8x85g, 680 g

  • Raffinerade smakkombinationer
  • Utan artificiella tillsatser
  • Burkarna kan återvinnas
69 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Nature's Creations med Kyckling & Kalkon 4x85g

Gourmet Nature's Creations med Kyckling & Kalkon 4x85g, 340 g

  • Naturliga ingredienser
  • 2 utsökta smaker
  • Innehåll: 4 x 85 g
57 kr (168 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Kalkon

Gourmet Gold Fin Paté med Kalkon, 85 g

  • Mör konsistens
  • Högkvalitativa ingredienser
  • För vuxna katter
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Nötkött

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Nötkött, 85 g

  • Finstrimlade bitar
  • Med en aning utsökt sås
  • Utan artificiella tillsatser
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gold Saftiga Fina Strimlor Mixed Multipack 8x85g

Gourmet Gold Saftiga Fina Strimlor Mixed Multipack 8x85g, 680 g

  • Möra strimlor i saftig sås
  • Fyra delikata sorter
  • Utan artificiella tillsatser
69 kr (101 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Meat MP6 6x45 g, 270 g

  • Läckert mellanmål
  • Med möra köttbitar
  • Främjar vätskeintaget
40 kr (148 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g

Gourmet Soup Royale Fish MP6 6x45 g, 270 g

  • Läcker buljong
  • Med 3 olika varianter
  • Inga artificiella färgämnen
40 kr (148 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Kyckling

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Kyckling, 85 g

  • Finstrimlade bitar
  • Med en aning utsökt sås
  • Utan artificiella tillsatser
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perle Utvalda Strimlor Köttmix & Lax 8x85g

Gourmet Perle Utvalda Strimlor Köttmix & Lax 8x85g, 680 g

  • Fyra smakrika sorter
  • Praktiska portionspåsar
  • Skonsamt tillagade strimlor
63 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Revelations med Kyckling

Gourmet Revelations med Kyckling, 114 g

  • Extra fin mousse
  • Täckt med utsökt sås
  • Enkel att servera
23 kr (202 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Perle Utvalda Strimlor i Sås 24x85g

Gourmet Perle Utvalda Strimlor i Sås 24x85g, 2.040 g

  • Köttmix & lax
  • Skonsamt tillagat
  • Praktiska portionspåsar
196 kr (96 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Tonfisk

Gourmet Gold Raffinerad Ragout med Tonfisk, 85 g

  • Finstrimlade bitar
  • Med en aning utsökt sås
  • Utan artificiella tillsatser
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Perle Njutning i Sås 4x85g

Gourmet Perle Njutning i Sås 4x85g, 680 g

  • Fyra utsökta sorter
  • Med extra mycket sås
  • Härligt aromatisk
63 kr (93 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Möra Bitar med Kalv & Grönsaker

Gourmet Gold Möra Bitar med Kalv & Grönsaker, 85 g

  • Saftiga & fina bitar
  • Förfinade med en delikat sås
  • Utan artificiella konserveringsmedel
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Kyckling

Gourmet Gold Fin Paté med Kyckling, 85 g

  • Extra fin konsistens
  • Härliga aromer
  • Högkvalitativa ingredienser
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Gold Möra Bitar med Lax & Kyckling

Gourmet Gold Möra Bitar med Lax & Kyckling, 85 g

  • Saftiga & fina bitar
  • Förfinade med en delikat sås
  • Utan artificiella konserveringsmedel
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Mon Petit Duetti Mix Fisk & Kött 6x50g

Gourmet Mon Petit Duetti Mix Fisk & Kött 6x50g, 300 g

  • Utsökta smakkombinationer
  • Fina strimlor i delikat sås
  • Praktiska portionspåsar
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Mon Petit Utsökt Urval med Fjäderfä 6x50g

Gourmet Mon Petit Utsökt Urval med Fjäderfä 6x50g, 300 g

  • Praktiska portionsstorlekar
  • 3 utsökta smaker
  • Kalkon, kyckling & anka
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober