Camon Golden Line Snack Tugg­rulle Twist, Anka och nötkött (80 g)

Härlig tuggglädje för din älskling

50 kr

(625 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Smak: Anka och nötkött

I lager från 12. oktober

Varför tar det längre tid?

Varför tar det längre tid? Den här produkten finns för närvarande inte i lager, men kommer snart. Du kan beställa direkt - varan skickas till dig så snart den finns i lager. Stäng meddelandet

Leverans måndag, 19. oktober

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Kompletteringsfoder för hundar
  • Med läckert kött
  • Utan tillsatser och gluten

Ofta köpt tillsammans med Camon Tuggben med Ankstrimlor, 80 g

Camon Golden Line Snack Tugg­rulle Twist, Anka och nötkött (80 g) 50 kr (625 kr / kg)
Camon Tuggben med Ankstrimlor, 80 g 32 kr (400 kr / kg)
Totalpris: 82 kr
Beskrivning

Dessa läckra tugg­rullar är Camons främsta tuggsnacks och bjuder på fantastisk tuggglädje tack vare en hög andel kött av hög kvalitet. Mums så gott!

  • Högkvalitativt kompletteringsfoder för vuxna hundar
  • Artsanpassad tuggsysselsättning
  • Utan gluten och tillsatser
Artikelnr.: Xol-CAM-CAMAE034
Innehåll: 80 g
EAN: 8019808176017
Tillverkarnr.: CAMAE034
Varumärken: Camon
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från tillsatser, Fri från gluten
Sammansättning

55 % Getrocknete und wärmebehandelte Rinderhaut, 45 % Entenfleisch

Ingredienser

Analytiska beståndsdelar

Ingredienser
Råprotein 85,47 %
råfiber 1 %
Råoljor och fetter 2,1 %
Rohasche 2,2 %
Fuktighet 14 %
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Camon S.p.A., via L. Cosentino n. 1, 37041, Albaredo d'Adige, Italien, www.camon.it

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Camon Golden Line Snack Tugg­rulle Twist

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder