Animonda

Naturligt husdjursfoder

Utan tillsatt socker, soja, konstgjorda färgämnen eller smakförstärkare – Animonda husdjursfoder för hundar och katter fokuserar på naturliga recept. Det breda sortimentet ger daglig variation för dina fyrbenta vänner: spännande konsistenser och intensiv smak ger hög smaklighet.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Djurslag Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde Produktlinjer
Filter

Animonda: 1 - 30 av 147 artiklar

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g

Animonda Vom Feinsten Kitten Skål 100 g, Fågel (100 g)

  • Paté med fina bitar
  • För kattungar under första levnadsåret
  • Med animaliska ingredienser
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g

Animonda Vom Feinsten Adult Pastej, Skål 150g, Fjäderfä & Kalv (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Finkornig paté
  • Utan soja, socker & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny, Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • Perfekt för känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
12 kr 14 kr (120 kr / kg)

Leverans till 20. november

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-pack

Animonda Milkies Adult "Variety" 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med frukt & grönsaker
83 kr 93 kr (277 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Milkies Adult Selection-Box 20-pack

Animonda Milkies Adult Selection-​Box 20-​pack, 300 g

  • Flytande
  • Lättsmält
  • Med zink, taurin, malt, vitamin D & E
83 kr 93 kr (277 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Multifläsk-Cocktail

Animonda Carny Adult Multifläsk-​Cocktail, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
16 kr 18 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult, Skål 100g, Kalkon & Kanin (100 g)

  • För vuxna katter
  • Olika smaker & konsistenser
  • Utan soja, socker & spannmål
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Sensitive Skål 100g

Animonda Integra Protect Adult Sensitive Skål 100g, Kalkon Ren (100 g)

  • För vuxna katter
  • Vid näringsintolerans
  • Endast ett animaliskt protein
15 kr 17 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Skål 100g

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Skål 100g, Fjäderfä (100 g)

  • För vuxna katter
  • Vid diabetes mellitus
  • Utan stärkelse & socker
15 kr 17 kr (150 kr / kg)

Leverans till 11. november

Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g

Animonda Vom Feinsten Adult Skål med Fylld Kärna 150 g, Kyckling och ägg (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Paté med smakrik kärna
  • Utan socker, soja & spannmål
12 kr 14 kr (80 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Torrfoder

Animonda Integra Protect Adult Diabetes Torrfoder, 1200 g

  • För vuxna katter
  • Vid diabetes mellitus
  • Utan stärkelse & socker
103 kr 115 kr (86 kr / kg)

Leverans till 10. november

Animonda Carny Adult Ocean Burk 80g

Animonda Carny Adult Ocean Burk 80g, Tonfisk & Räkor (80 g)

  • För vuxna katter
  • 100 % naturliga ingredienser
  • Utan socker, soja & spannmål
21 kr 24 kr (263 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Integra Protect Adult Njure Skål 150g

Animonda Integra Protect Adult Njure Skål 150g, Kyckling (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
16 kr 18 kr (107 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g

Animonda Vom Feinsten Adult Färskpåse 50g, Lax & Kyckling (50 g)

  • För vuxna katter
  • Filéstrimlor i sås
  • Utan gluten, soja & vete
15 kr 17 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kyckling & Nöt

Animonda Carny Kyckling & Nöt, 1,75 kg

  • För vuxna katter
  • 65 % kött & animaliska ingredienser
  • Utan soja, socker & spannmål
207 kr 231 kr (118 kr / kg)

Leverans till 19. november

Animonda Carny Adult Kalkon, Kyckling & Räkor

Animonda Carny Adult Kalkon, Kyckling & Räkor, 800 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
45 kr 51 kr (56 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kyckling, Kalkon & Kanin

Animonda Carny Adult Kyckling, Kalkon & Kanin, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
16 kr 18 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Kyckling & Lax

Animonda Carny Adult Kyckling & Lax, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
16 kr 18 kr (80 kr / kg)

Leverans till 20. november

Animonda Carny Adult Nötkött Rent

Animonda Carny Adult Nötkött Rent, 200 g

  • För vuxna katter
  • Med endast en animalisk proteinkälla
  • Med taurin & rapsolja
16 kr 18 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 400g

Animonda Carny Adult Single Protein Burk 400g, Kyckling PUR (400 g)

  • För vuxna katter
  • Endast en animalisk proteinkälla
  • Med taurin & rapsolja
36 kr 40 kr (90 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult med Smakrik Kärna, Skål 100g

Animonda Vom Feinsten Adult med Smakrik Kärna, Skål 100g, Kyckling & Nötkött (100 g)

  • För vuxna katter
  • Finkornig paté med läcker kärna
  • Utan spannmål, soja & socker
11 kr 13 kr (110 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Integra Protect Adult Renal Färskpåse 85g

Animonda Integra Protect Adult Renal Färskpåse 85g, Kyckling (85 g)

  • För vuxna katter
  • Vid kronisk njursvikt
  • Protein- & fosforreducerat
10 kr 12 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kitten Burk 200g

Animonda Carny Kitten Burk 200g, Nötkött & Kalkon (200 g)

  • För växande katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
15 kr 17 kr (75 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Kitten Färskpåse 85g

Animonda Carny Kitten Färskpåse 85g, Nötkött, Kalv & Kyckling (85 g)

  • För kattungar under första levnadsåret
  • Endast naturliga ingredienser
  • Innehåller taurin
15 kr 17 kr (176 kr / kg)

Leverans till 11. november

Animonda Milkies "Harmony" Knusperkuddar

Animonda Milkies "Harmony" Knusperkuddar, 30 g

  • Med fjäderfä, biotin & vitaminer
  • För hud & päls
  • Kalorisnålt
15 kr 17 kr (500 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling

Animonda GranCarno Junior Nöt + Kyckling, 400 g

  • För hundar under första levnadsåret
  • Utan soja & spannmål
  • Naturliga ingredienser
23 kr 26 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda GranCarno Adult Fågelhjärtan

Animonda GranCarno Adult Fågelhjärtan, 800 g

  • För vuxna hundar
  • Med gris & fågelhjärtan
  • Endast naturliga ingredienser
36 kr 41 kr (45 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Kanin

Animonda Carny Adult Nöt, Kalkon & Kanin, 200 g

  • För vuxna katter
  • Endast naturliga ingredienser
  • Med taurin
16 kr 18 kr (80 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Vom Feinsten Adult Mild Meny Kalkon, Skål 6x100g

Animonda Vom Feinsten Adult Mild Meny Kalkon, Skål 6x100g, 600 g

  • För känsliga katter
  • Finkornig paté
  • Med kalkonkött
82 kr 92 kr (137 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Animonda Vom Feinsten Senior Skål 100 g

Animonda Vom Feinsten Senior Skål 100 g, Nöt (100 g)

  • För katter från 7 år
  • Fin paté med bitar
  • Med taurin
10 kr 12 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober