JR Farm Höhus, 300 g

Ett hus att gömma sig i och gnaga på

94 kr

(313 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 300 g

Bara 2 styck kvar på lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Av naturliga råvaror
  • Främjar tandslitage
  • För medelstora gnagare

Ofta köpt tillsammans med JR Farm Tuggax, 30 g

JR Farm Höhus, 300 g 94 kr (313 kr / kg)
JR Farm Tuggax, 30 g 28 kr (933 kr / kg)
Totalpris: 122 kr
Beskrivning

Ett hus att mysa och gnaga på? Det kan ingen gnagare motstå! Omslutet av aromatiskt alpängshö bjuder detta hus in till att sova, gömma sig och leka. Eftersom det är tillverkat helt av naturliga råvaror kan det ätas utan problem och bidrar samtidigt till naturligt tandslitage.

  • Kompletteringsfoder för medelstora gnagare
  • Hög råfiberhalt
  • Stödjer naturligt tandslitage
  • Utfodringsrekommendation: byt ut när det blir smutsigt
Artikelnr.: JRF-115204
Innehåll: 300 g
EAN: 4024344146336
Tillverkarnr.: 115204
Varumärken: JR Farm
: Hamster, Färgmus, Råtta, Gerbil, Degu
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
Allmän information: Färgen kan avvika från originalbilden.
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: JR FARM GmbH, Am Schlarpfengrund 5, 86684, Holzheim-Pessenburgheim, Tyskland, www.jr-farm.de

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för JR Farm Höhus

1 kundrecension i alla språk

5,0 av 5 stjärnor
5 stjärnor
2 (100%)
4 stjärnor
0 (0%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

2 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 1 recensioner tillgängliga på ett annat språk.