Kerbl Justerbar Reservfot i Plast

Reservdel för Smådjursstall Tyrol Alpin och Smådjurshus Apartment Flat

94 kr

(inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 1 st.

Bara 1 styck kvar på lager

Leverans senast onsdag, 03. juni om du beställer senast tisdag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Originalreservdel
  • Hög passform
  • Innehåll: 1 plastfot

Ofta köpt tillsammans med Kerbl Specialvattenflaska, 1000 ml

Kerbl Justerbar Reservfot i Plast 94 kr
Kerbl Specialvattenflaska, 1000 ml 49 kr
Totalpris: 143 kr
Beskrivning

Högkvalitativ reservdel för Smådjursstall Tyrol Alpin 82836 samt Smådjurshus Apartment Flat 82835.

  • Innehåll: 1 justerbar plastfot

Artikelnr.: XEV-KER-83089
Innehåll: 1 st.
Tillverkarnr.: 83089
Varumärken: Kerbl
: Dvärgkanin
Lämplig för: Outdoor
Juridisk information
Tillverkare: Albert Kerbl GmbH, Felizenzell 9, 84428, Buchbach, Tyskland, info@kerbl.com, www.kerbl.com

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder