Torrfoder från Leonardo

Torrfoder

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Torrfoder: 16 artiklar

Leonardo Fresh Beef

Leonardo Fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
289 kr (193 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fresh Duck

Leonardo Fresh Duck, 4 kg

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
556 kr (139 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fresh Salmon

Leonardo Fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Med 85 % färskt kött
  • 15 % holistiska ingredienser
  • Med högkvalitativa proteiner
289 kr (193 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Leonardo Adult Duck

Leonardo Adult Duck, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, chiafrön & krill
  • Tillverkat i Tyskland
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Senior Torrfoder

Leonardo Senior Torrfoder, 300 g

  • Från 10 års ålder
  • Med fjäderfä, krill & chiafrön
  • Reducerad energi
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Salmon Getreidefri

Leonardo Adult Salmon Getreidefri, 1,80 kg

  • För vuxna katter
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med lax, krill, amarant & chiafrön
289 kr (161 kr / kg)

Leverans till 27. oktober

Leonardo Adult Maxi Getreidefri

Leonardo Adult Maxi Getreidefri, 300 g

  • För stora kattraser
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med fjäderfä, amarant, chiafrön & krill
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Fish

Leonardo Adult Fish, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med lax, krill & chiafrön
  • Tillverkat i Tyskland
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • Med fjäderfä, krill & chiafrön
  • Högt proteininnehåll
  • Reducerat energiinnehåll
591 kr (79 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Complete 32/16

Leonardo Adult Complete 32/16, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med fjäderfä, linfrö, öljäst & malt
  • Med låg energihalt
46 kr (153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kitten Getreidefri

Leonardo Kitten Getreidefri, 1,80 kg

  • Fram till 1 års ålder
  • Med fjäderfä, krill, amarant & makrill
  • Tillverkat i Tyskland
266 kr (148 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Kitten Torrfoder

Leonardo Kitten Torrfoder, 1,80 kg

  • Fram till 1 års ålder
  • Med fjäderfä & chiafrön
  • Med naturliga jästextrakt
271 kr (151 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Adult Poultry Getreidefri

Leonardo Adult Poultry Getreidefri, 300 g

  • För vuxna katter
  • Vid allergier & överkänslighet
  • Med fjäderfä, krill, amarant & chiafrön
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Adult Lamb

Leonardo Adult Lamb, 300 g

  • För vuxna katter
  • Med lamm, chiafrön & krill
  • Tillverkat i Tyskland
57 kr (190 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kitten Granula-Start

Leonardo Kitten Granula-​Start, 1 kg

  • För kattungar
  • Med smak av fjäderfä
  • Små bitar 2–4 mm
202 kr (202 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Senior Getreidefri

Leonardo Senior Getreidefri, 300 g

  • För äldre katter
  • Med färsk lax
  • Perfekt vid känslighet
69 kr (230 kr / kg)

Leverans till 28. oktober