Våtfoder från Leonardo

Våtfoder

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Våtfoder: 1 - 30 av 41 artiklar

Leonardo Kyckling Pur

Leonardo Kyckling Pur, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kanin Med Tranbär

Leonardo Kanin Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Kycklingpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fasan Med Tranbär

Leonardo Fasan Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Nötpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Fågel Med Ägg

Leonardo Fågel Med Ägg, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Vilt Med Blåbär

Leonardo Vilt Med Blåbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Senior Kyckling

Leonardo Senior Kyckling, 85 g

  • För äldre katter
  • Med kyckling, pumpa & laxolja
  • En animalisk proteinkälla
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Lamb Med Extra Pulled Beef

Leonardo Lamb Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Lammpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Duck Med Extra Pulled Beef

Leonardo Duck Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Ankpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Turkey Med Extra Pulled Beef

Leonardo Turkey Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Kalkonpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Superior Selection Kyckling Med Spenat

Leonardo Superior Selection Kyckling Med Spenat, 200 g

  • Kycklingkött, inälvor & spenat
  • Med laxolja
  • Tillverkat i Tyskland
23 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Superior Selection Anka Med Kyckling

Leonardo Superior Selection Anka Med Kyckling, 200 g

  • Kyckling- & ank-kött, inälvor & morötter
  • Med laxolja
  • Tillverkat i Tyskland
23 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kalkon Med Extra Filébitar

Leonardo Kalkon Med Extra Filébitar, 400 g

  • För vuxna katter
  • Med kalkonfilé
  • Utan socker & konstgjorda ämnen
46 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kitten

Leonardo Kitten, 800 g

  • Med fjäderfä
  • Utan socker & spannmål
  • Tillverkat i Tyskland
51 kr (64 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Superior Selection Kalkon Med Forell

Leonardo Superior Selection Kalkon Med Forell, 200 g

  • Kalkonkött, forell & tranbär
  • Med laxolja
  • Tillverkat i Tyskland
23 kr (115 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Büffel Med Blåbär

Leonardo Büffel Med Blåbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kalkon Pur

Leonardo Kalkon Pur, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kalv Med Grönsaker

Leonardo Kalv Med Grönsaker, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Rik På Kanin

Leonardo Rik På Kanin, 400 g

  • För vuxna katter
  • Med kanin
  • Utan socker & spannmål
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Rik På Nötkött

Leonardo Rik På Nötkött, 800 g

  • För vuxna katter
  • Med nötkött
  • Utan socker & spannmål
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Rik På Havsfisk

Leonardo Rik På Havsfisk, 800 g

  • För vuxna katter
  • Med havsfisk
  • Utan socker & spannmål
57 kr (71 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kitten, Fågel

Leonardo Kitten, Fågel, 85 g

  • För unga katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kyckling Med Extra Filébitar

Leonardo Kyckling Med Extra Filébitar, 200 g

  • För vuxna katter
  • Med kycklingfilé
  • Utan socker & konstgjorda ämnen
28 kr (140 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Köttmeny

Leonardo Köttmeny, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Nötkött Pur

Leonardo Nötkött Pur, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Anka Med Ost

Leonardo Anka Med Ost, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Lamm Med Tranbär

Leonardo Lamm Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Rik På Lever

Leonardo Rik På Lever, 400 g

  • För vuxna katter
  • Med lever
  • Utan socker & spannmål
40 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Forell Med Mynta

Leonardo Forell Med Mynta, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober