Snacks och belöningar för hundar

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Användningsområde Förpackningstyp
Filter

Snacks och belöningar: 21 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

Pedigree Schmackos Multi 4 Smaker 20 Remsor

  • Gjord på färskt kött
  • Mjuk textur med tuggmotstånd
  • Näringsrika ingredienser
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Biscrok Snack

Pedigree Biscrok Snack, 500 g

  • Krispigt & smakrikt
  • 3 goda smaker
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix medium Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar mellan 10 & 25 kg
  • Främjar tandvård
  • Med vitaminer, mineraler & mer
266 kr 313 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Markies Original

Pedigree Markies Original, 500 g

  • Krispigt skal
  • Köttig fyllning
  • Med vitaminer & mineraler
27 kr 32 kr (54 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

Pedigree Rodeo Nötkött Storpack 7 st.

  • För hundar från 4 månader
  • Tvinnad spiralform
  • Smakrik tuggupplevelse
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Small Big Pack

Pedigree Dentastix Small Big Pack, 880 g

  • För hundar mellan 5–10 kg
  • Minskar tandsten
  • Tillsatta vitaminer & mer
166 kr 196 kr (189 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött

Pedigree Ranchos™ Tärningar med Nötkött, 70 g

  • Praktisk tärningsform
  • Även för valpar från 8 veckor
  • Under 3 kalorier per bit
28 kr 34 kr (400 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Jätteben Maxi med Nöt & Fågel

Pedigree Jumbone Jätteben Maxi med Nöt & Fågel, 180 g

  • Knapriga på utsidan, mjuka på insidan
  • Mindre än 5 % fett / 100 g
  • För hundar över 15 kg
27 kr 32 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-Bitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Mini-​Bitar

  • För små hundraser
  • Optimal tuggupplevelse
  • Med omega-3 & mer
27 kr 32 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos med Nötkött

Pedigree Ranchos med Nötkött, 70 g

  • 95 % köttinnehåll
  • Fantastisk tuggupplevelse
  • För alla hundraser
27 kr 32 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel Mini, 160 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • Lättsmält & näringsrikt
  • Extra lång tuggtid
27 kr 32 kr (169 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Dentastix Multipack medium

Pedigree Dentastix Multipack medium

  • För hundar mellan 10–25 kg
  • Minskar tandsten
  • Tillsatta vitaminer & mer
107 kr 127 kr

Leverans till 12. oktober

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium

Pedigree Jumbone Nötkött & Fågel medium, 180 g

  • Splittersäker tuggupplevelse
  • För hundar från 10 kg
  • Lättsmält & näringsrikt
27 kr 32 kr (150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light M

Pedigree Denta Stix Light M, 5 Stycken

  • 30 % färre kalorier
  • Läcker smak av kalkon
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (6 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Ranchos Sticks

Pedigree Ranchos Sticks, 70 g

  • Med naturlig kycklinglever
  • Mindre än 5 % fett
  • Tuggvänlig konsistens
27 kr 32 kr (386 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light S

Pedigree Denta Stix Light S, 7 Stycken

  • 30 % färre kalorier
  • Läcker smak av kalkon
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

Pedigree Denta Stix Light L

Pedigree Denta Stix Light L, 4 Stycken

  • Minskar plack & tandsten
  • 30 % färre kalorier
  • För hundar från 8 veckor & 2 kg
28 kr 34 kr (7 kr / st.)

Leverans till 12. oktober