PURINA

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

PURINA: 1 - 30 av 152 artiklar

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet'

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet', 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Två smaker i varje förpackning
  • Möra bitar i gelé
394 kr (58 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g

Purina one Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g, 3.400 g

  • Med 4 smaker
  • 10x fisk & 10x kyckling
  • 10x nöt & 10x lamm
260 kr 289 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Junior 12x85g, 1.020 g

  • För kattungar 2-12 månader
  • Nöt, höns, sardin, lax
  • Möra bitar i gelé
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Felix KnabberMix Original

Felix KnabberMix Original, 330 g

  • Med höns, kalkon & lever
  • Utan socker & konstgjorda färgämnen
  • 2 kcal per bit
72 kr 80 kr (218 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater

Gourmet Gold Fin Paté med Öring & Tomater, 85 g

  • Färska & saftiga ingredienser
  • Extra mör konsistens
  • Utan artificiella aromämnen
9 kr 11 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Sensations Sås Smakvariation Från Vattnet 12x85g

Felix Sensations Sås Smakvariation Från Vattnet 12x85g, 1.020 g

  • Möra bitar i sås
  • Lax, sej, forell, sardin
  • Utan konstgjorda tillsatser
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g, 3.400 g

  • Smaker från havet
  • Fyra olika sorter
  • I smakrik sås
260 kr 289 kr (76 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Med Grönsaker 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation Med Grönsaker 12x85g, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Nöt, höns, lax, forell + grönsaker
  • Möra bitar i gelé
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Perle Utvalda Strimlor med Grönsaker - Exotics 8x85g

Gourmet Perle Utvalda Strimlor med Grönsaker -​ Exotics 8x85g, 680 g

  • Skonsamt tillagade strimlor
  • I smakrik sås
  • Fyra utsökta smaker
56 kr 63 kr (82 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Dubbelt Gott - Smakvariation Från Vattnet 12x85g

Felix Dubbelt Gott -​ Smakvariation Från Vattnet 12x85g, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Två smaker i varje förpackning
  • Möra bitar i gelé
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Adventuros Mini Steaks Hjort

Adventuros Mini Steaks Hjort, 70 g

  • 93 % köttinnehåll
  • Hjort som huvudingrediens
  • Spannmålsfritt recept
25 kr 28 kr (357 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Sterilcat med Lax & Morötter 8x85g

Purina one Sterilcat med Lax & Morötter 8x85g, 680 g

  • För katter efter kastrering
  • Med läcker lax som proteinkälla
  • Innehåller viktiga fibrer
67 kr 75 kr (99 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Spezialitäten Sensitive med Tonfisk & Morötter 4x85g

Purina one Spezialitäten Sensitive med Tonfisk & Morötter 4x85g, 340 g

  • Möra bitar i sås
  • Hög smältbarhet
  • Utvecklat av veterinärer
36 kr 41 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Sensations Sås Smakvariation Från Landet 24x85g

Felix Sensations Sås Smakvariation Från Landet 24x85g, 2.040 g

  • Möra bitar i sås
  • Kalkon, nöt, lamm, anka
  • Utan konstgjorda tillsatser
139 kr 155 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Junior med Höns

Purina one Junior med Höns, 750 g

  • Torrefoder för kattungar
  • Hög proteinhalt
  • Med värdefullt DHA
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Felix Soppa Smakvariation Från Landet 6x48g

Felix Soppa Smakvariation Från Landet 6x48g, 288 g

  • Med höns, nöt & lamm
  • Läcker buljong
  • Med smakrika köttbitar
25 kr 28 kr (87 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Adult med Lax

Purina one Adult med Lax, 750 g

  • Mindre tandsten
  • Optimalt näringsupptag
  • Smidig dosering
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Smakvariation Från Vattnet 12x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Smakvariation Från Vattnet 12x85g, 1.020 g

  • För vuxna katter
  • Tonfisk, lax, torsk, rödspätta
  • Möra bitar i gelé
67 kr 75 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation 44x85g

Felix Så Gott Som Det Ser Ut Blandad Variation 44x85g, 3.740 g

  • För vuxna katter
  • Nöt, höns, lax, tonfisk
  • Möra bitar i gelé
243 kr (65 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Senior 7+ med Höns & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • För katter från 7 års ålder
  • Med kyckling som proteinkälla
  • Praktisk portionsförpackning
36 kr 41 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Gourmet Gold Fin Komposition 8x85g

Gourmet Gold Fin Komposition 8x85g, 680 g

  • Utsökta smakkombinationer
  • Möra bitar i fin sås
  • Utan artificiella tillsatser
62 kr 69 kr (91 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Sensitive med Höns & Morötter 8x85g

Purina one Sensitive med Höns & Morötter 8x85g, 680 g

  • För känsliga katter
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Hög smältbarhet
67 kr 75 kr (99 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Adult med Höns

Purina one Adult med Höns, 750 g

  • Minskar tandstensbildning
  • Ingredienser av hög kvalitet
  • Optimal sammansättning av näringsämnen
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 12kg

Beneful Original Med Nötkött & Grönsaker 12kg, 12 kg

  • 100 % komplett & balanserat
  • Mjuka bitar & krispiga kroketter
  • Utan artificiella tillsatser
364 kr 405 kr (30 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sensations Gelé Smakvariation Från Landet 24x85g

Felix Sensations Gelé Smakvariation Från Landet 24x85g, 2.040 g

  • Möra bitar i gelé
  • Höns, nöt, anka, lamm
  • Utan konstgjorda tillsatser
139 kr 155 kr (68 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sensations Crunchy Smakvariation Från Landet 20x85g + 2x40g

Felix Sensations Crunchy Smakvariation Från Landet 20x85g + 2x40g, 1.780 g

  • Möra bitar i gelé
  • Knaprigt topping
  • Höns, nöt, kanin, lamm
139 kr 155 kr (78 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Purina one Adult med Nötkött & Morötter 4x85g

Purina one Adult med Nötkött & Morötter 4x85g, 340 g

  • Med högkvalitativt nötkött
  • Förfinat med smakrik sås
  • Innehåller värdefulla fibrer
36 kr 41 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Soppa Mjuka Strimlor Smakvariation Från Vattnet 6x48g

Felix Soppa Mjuka Strimlor Smakvariation Från Vattnet 6x48g, 288 g

  • Med torsk, rödspätta & tonfisk
  • Möra strimlor
  • Hög vattenhalt
25 kr 28 kr (87 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Adult med Havsfisk & Gröna Bönor 4x85g

Purina one Adult med Havsfisk & Gröna Bönor 4x85g, 340 g

  • Utvecklat av veterinärer
  • Rikt på viktiga proteiner
  • Möra bitar i smakrik sås
36 kr 41 kr (106 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Purina one Sterilcat med Nötkött

Purina one Sterilcat med Nötkött, 750 g

  • För katter efter kastrering
  • Optimal näringssammansättning
  • Minskar tandstensbildning
67 kr 75 kr (89 kr / kg)

Leverans till 13. oktober