Sheba Skål Classics i Paté med Lax MSC, 85 g
Helfoder för vuxna katter
10 kr
(118 kr / kg, inkl. 25% moms.
-
Sheba
Skål Classics i Paté med Kalv & Kyckling
Helfoder för vuxna katter
10 kr(118 kr / kg) -
Sheba
Skål Classics i Paté med Lax MSC
Helfoder för vuxna katter
10 kr(118 kr / kg) -
Sheba
Skål Classics i Paté med Nötkött 85g
Fullfoder för katter
10 kr(118 kr / kg) -
Sheba
Skål Classics i Paté Fågelcocktail
Fullfoder för katter
10 kr(118 kr / kg)
Egenskaper och fördelar
- Spännande paté-textur
- Varsamt tillagad lax
- Smakrikt & praktiskt portionerat
Beskrivning
Lax är nyckeln till en nöjd katt - till och med den mest bestämda lilla rivjärnet smälter! I denna delikata paté döljer sig varsamt tillagade bitar av lax som bjuder på en fantastisk smakupplevelse. Sheba använder noggrant utvalda ingredienser och beprövade recept för att garantera nöjda spinn och nöjda måltider. Praktisk portionsskål som är enkel att öppna!
| Artikelnr.: | SHE-362628 |
|---|---|
| Innehåll: | 85 g |
| EAN: | 4008429069772 |
| Tillverkarnr.: | 362628 |
| Varumärken: | Sheba |
| Foderdeklaration: | Helfoder |
| : | Adult |
| Allmän information: | Färgen kan avvika från originalbilden. |
Ingredienser
62 % Kött och animaliska biprodukter, Fisch und Fischnebenerzeugnisse (4 % Lax), Mineraler, Zucker
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
| Tillverkare: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Österrike, www.mars.at |
|---|
Mer information: https://europa.eu/youreurope/reklamationsrätt
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Sheba Skål Classics i Paté med Lax MSC
Passar med
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Mer än 10.150 produkter
Säker betalning
med SSL-kryptering