Jul med din hund

Upptäck här magiska presentidéer som gör julen extra speciell för din trogna fyrbenta vän.

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Smak Egenskaper
Filter

God hund-jul🌟: 11 artiklar

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

  • För förvaring av små föremål
  • Perfekt på språng
18 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS T-shirt Naughty Santa

Croci XMAS T-​shirt Naughty Santa, 25 cm

  • Av elastiskt stretchtyg
  • Resårband vid mage & bakben
  • Charmig design
48 kr 243 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

  • Perfekt på språng
  • Liten väska
  • För bajspåsar
20 kr 103 kr

Leverans till 12. oktober

Trefl Adventskalender 24 Pussel - Djur

Trefl Adventskalender 24 Pussel -​ Djur

  • Dagligt pusselkul
  • 24 pussel, 42 bitar vardera
  • Totalt innehåll: 1 008 pusselbitar
231 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Halsband Redmania

Croci XMAS Halsband Redmania, M

  • Av mjuk nylon
  • Med röda paljetter
  • Justerbar rem & metallspänne
39 kr 196 kr

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Julkaka Classic

DoggyeBag Julkaka Classic, 125 g

  • Utsökt julbakverk
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkat
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (552 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Christmas Twist - Mjuka snacks

DoggyeBag Christmas Twist -​ Mjuka snacks, 90 g

  • Perfekt som present
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (767 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Canettone med Freecoa

DoggyeBag Canettone med Freecoa, 125 g

  • Med hundvänligt chokladalternativ
  • Hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturlig
103 kr (824 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkaka - Gourmet

DoggyeBag Julkaka -​ Gourmet, Salmon (125 g)

  • Juligt recept
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (736 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Mördegskaka

DoggyeBag Mördegskaka, Ginger Bread (35 g)

  • Fina julmotiv
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkade
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (2 629 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkula

DoggyeBag Julkula, Red (90 g)

  • Perfekt för julgranen
  • Fylld med utsökta godsaker
  • 100% naturliga ingredienser
115 kr (1 278 kr / kg)

Leverans till 19. oktober