Jul med din fyrbenta vän

Med oss blir julen riktigt djurig 🌟 Mys, lek och upplev julens magi - här hittar du allt från adventskalendrar och juliga godbitar till festliga accessoarer för en magisk jul med din fyrbenta vän.

Handla efter kategorier

Filtrera och sortera

Pris Varumärken Djurslag Smak Egenskaper
Filter

God jul🎄: 13 artiklar

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

Croci XMAS Guld Hundbajspåsar

  • För förvaring av små föremål
  • Perfekt på språng
18 kr 92 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS T-shirt Naughty Santa

Croci XMAS T-​shirt Naughty Santa, 25 cm

  • Av elastiskt stretchtyg
  • Resårband vid mage & bakben
  • Charmig design
48 kr 243 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

Croci XMAS Hundbajspåsehållare Röd

  • Perfekt på språng
  • Liten väska
  • För bajspåsar
20 kr 103 kr

Leverans till 12. oktober

Trefl Adventskalender 24 Pussel - Djur

Trefl Adventskalender 24 Pussel -​ Djur

  • Dagligt pusselkul
  • 24 pussel, 42 bitar vardera
  • Totalt innehåll: 1 008 pusselbitar
231 kr

Leverans till 12. oktober

Croci XMAS Halsband Redmania

Croci XMAS Halsband Redmania, M

  • Av mjuk nylon
  • Med röda paljetter
  • Justerbar rem & metallspänne
39 kr 196 kr

Leverans till 12. oktober

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder

Happy Cat Vintersnack med Lax & Fläder, 70 g

  • Spannmålsfri
  • Extra smakrik
  • Söt hjärtform
34 kr (486 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Churu Holiday Box

Churu Holiday Box, 280 g

  • Kompletteringsfoder för katter
  • Med olika smaker
  • Extra hög vätskehalt
138 kr (493 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

DoggyeBag Julkaka Classic

DoggyeBag Julkaka Classic, 125 g

  • Utsökt julbakverk
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkat
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (552 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Christmas Twist - Mjuka snacks

DoggyeBag Christmas Twist -​ Mjuka snacks, 90 g

  • Perfekt som present
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
69 kr (767 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Canettone med Freecoa

DoggyeBag Canettone med Freecoa, 125 g

  • Med hundvänligt chokladalternativ
  • Hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturlig
103 kr (824 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkaka - Gourmet

DoggyeBag Julkaka -​ Gourmet, Salmon (125 g)

  • Juligt recept
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkad
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (736 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Mördegskaka

DoggyeBag Mördegskaka, Ginger Bread (35 g)

  • Fina julmotiv
  • Traditionellt hantverksmässigt tillverkade
  • 100% naturliga ingredienser
92 kr (2 629 kr / kg)

Leverans till 19. oktober

DoggyeBag Julkula

DoggyeBag Julkula, Red (90 g)

  • Perfekt för julgranen
  • Fylld med utsökta godsaker
  • 100% naturliga ingredienser
115 kr (1 278 kr / kg)

Leverans till 19. oktober