TRM - Näringsämnen för djur

TRM

Hos TRM hittar du värdefulla fodertillskott och vårdprodukter för din fyrbenta vän. De essentiella näringsämnena ger hund, katt & co. ett optimalt stöd.

Filtrera och sortera

Pris Egenskaper Användningsområde
Filter

TRM: 9 artiklar

TRM Kurasyn Canine

TRM Kurasyn Canine, 240 ml

  • Speciellt för hundar
  • För små & större hundar
  • Stöder ben & leder
269 kr (1 121 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Omeglo

TRM Omeglo, 200 ml

  • För hud & leder
  • Lätt att använda
  • Med olja från sjögräs
204 kr 215 kr (1 020 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Prowrap Blue

TRM Prowrap Blue, 5 cm

  • För fixering av bandage
  • Självhäftande & vattentät
  • Andningsaktiv
23 kr 25 kr

Leverans till 12. oktober

TRM Canigest

TRM Canigest, 15 ml

  • För hundar & katter
  • Med glutamin, kaolin & pektin
  • Lätt att använda
100 kr 106 kr (6 667 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Stride Powder

TRM Stride Powder, 500 g

  • Praktisk pulverform
  • För blandning med våtfoder
  • Med Glucosamine HCL
654 kr (1 308 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

TRM Stride Plus

TRM Stride Plus, 500 ml

  • Stöder lederna
  • Med Glucosamine HCL
  • Med hyaluronsyra
786 kr (1 572 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Multivit Complex

TRM Multivit Complex, 200 ml

  • För alla raser
  • Alla åldersgrupper
  • Med spårämnen
157 kr (785 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Chaminol Schampo

TRM Chaminol Schampo, 200 ml

  • Rengöring på djupet
  • Balanserat pH-värde
  • Mild & återfuktande
159 kr (795 kr / l)

Leverans till 12. oktober

TRM Multiplex Powder

TRM Multiplex Powder, 200 g

  • Mycket bra för intensiv användning
  • Även under rehabilitering
  • Med järn, mangan & zink
178 kr (890 kr / kg)

Leverans till 12. oktober