Våra bästsäljare

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Bästsäljare: 1 - 30 av 36 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet'

Felix Dubbelt Gott 'Smakvariation Från Landet', 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Två smaker i varje förpackning
  • Möra bitar i gelé
394 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Kyckling Pur

Leonardo Kyckling Pur, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Kanin Med Tranbär

Leonardo Kanin Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef

Leonardo Chicken Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Kycklingpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g

Purina one Megapack Adult Höns, Nötkött, Lamm, Fisk 40 x 85g, 3.400 g

  • Med 4 smaker
  • 10x fisk & 10x kyckling
  • 10x nöt & 10x lamm
289 kr (85 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Fasan Med Tranbär

Leonardo Fasan Med Tranbär, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Smart Pack 2x4 l

Catsan Smart Pack 2x4 l, 8 l

  • Absorberande vliesduk
  • Med Catsan Hygiene Plus-streck
  • Stabil plastpåse med snöre
115 kr (14 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef

Leonardo Beef Med Extra Pulled Beef, 70 g

  • För vuxna katter
  • Nötpaté med plockat nötkött
  • Varsamt tillagat
18 kr (257 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Rinti Kennerfleisch 800g

Rinti Kennerfleisch 800g, Nötkött (800 g)

  • För vuxna hundar
  • Hög kötthalt
  • Med omega-3-fettsyror
35 kr (44 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny FrischGras Hö

Bunny FrischGras Hö, Äpple (500 g)

  • Naturlig mångfald av växter
  • Skonsamt torkad
  • Rik på fibrer och kostfiber
51 kr (102 kr / kg)

Leverans till 06. november

Leonardo Fågel Med Ägg

Leonardo Fågel Med Ägg, 85 g

  • För vuxna katter
  • Ingredienser varsamt tillagade i portionspåse
  • Utan spannmål & socker
17 kr (200 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny TIMOTHY

Bunny TIMOTHY, 3 kg

  • För jämnt tandslitage
  • Hög råfiberhalt främjar normal tarmfunktion
  • Perfekt kalcium-fosforhalt
196 kr (65 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Miamor Filets i en Färskpåse 100g

Miamor Filets i en Färskpåse 100g, Tonfisk+Krabba (100 g)

  • Filébitar i gelé
  • Lättsmält
  • Även för äldre katter
13 kr (130 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Royal canin Dachshund Adult

Royal canin Dachshund Adult, 500 g

  • Stödjer ben och leder
  • Bidrar till att bibehålla muskelmassan
  • Minskar avföringslukten
57 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Kattovit Gastro Färskpåse Multipack

Kattovit Gastro Färskpåse Multipack, 1.020 g

  • Högt elektrolytinnehåll
  • Förhöjt innehåll av natrium & kalium
  • Med 4 olika smaker
103 kr (101 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Sens Montana Häst Pure

Happy Dog Sens Montana Häst Pure, 800 g

  • För foderkänsliga hundar
  • Med hästkött & inälvsmat
  • 100 % animaliskt protein
61 kr (76 kr / kg)

Leverans till 11. november

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g

Rinti Filetto Jelly Portionspåse 100g, Kyckling&Skinka (100 g)

  • För vuxna hundar
  • I gelé
  • Med möra filébitar
12 kr (120 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Pet Pig Muesli

Versele laga Pet Pig Muesli, 17 kg

  • För grisar från 3 veckor
  • Med pressade & extruderade kroketter
  • Innehåller puffat spannmål & grönsaker
347 kr (20 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g

Gourmet Perle Havets Njutning 40x85g, 3.400 g

  • Smaker från havet
  • Fyra olika sorter
  • I smakrik sås
289 kr (85 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

VEGDOG Green Crunch

VEGDOG Green Crunch, 10 kg

  • Från första året
  • Knapriga & läckra
  • Med goda grönsaker
812 kr (81 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Rinti TR Max-i-mum Grainfree 12kg

Rinti TR Max-​i-​mum Grainfree 12kg, Nötkött (12 kg)

  • Balanserat torrfoder
  • 70 % kött & inälvor
  • 30 % grönsaker
695 kr (58 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana

Happy Dog Torrfoder Supreme Montana, 10 kg

  • För foderkänsliga Hundar
  • Med häst & potatis
  • Fettfattigt & proteinrikt
695 kr (70 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Kattovit Urinary Färskpåse Multipack

Kattovit Urinary Färskpåse Multipack, 1.020 g

  • Urinförsurande egenskaper
  • Hög energitäthet & smältbarhet
  • Med 4 olika sorter
103 kr (101 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Rinti Feinest 150g Tråg

Rinti Feinest 150g Tråg, Fjäderfä Pur+Skinka (150 g)

  • För vuxna hundar
  • Med filébitar av fågel
  • Utan inälvor & lever
17 kr (113 kr / kg)

Leverans till 11. november

Kattovit Gastro Färskpåse med Ris

Kattovit Gastro Färskpåse med Ris, Lax + Ris (85 g)

  • Smakrik receptur
  • Stödjer en normal matsmältning
  • Fettsnålt & lättsmält
11 kr (129 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

Perfect Fit Portionspåsar Sensitive 1+ PLUSPACK 36+16 gratis

  • Med lax & kyckling
  • Innehåller probiotika
  • Stödjer matsmältningen
428 kr (97 kr / kg)

Slutsåld

Belcando Adult Horse Spannmålsfritt

Belcando Adult Horse Spannmålsfritt, 12,5 kg (12,50 kg)

  • För foderkänsliga hundar
  • Med extra färskt hästkött
  • Utan soja, mjölk & spannmål
927 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Big Bag

Heumanderl Hö Big Bag, 6 kg

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
255 kr (43 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Heumanderl Hö Stor

Heumanderl Hö Stor, 1.850 g

  • Från Österrike
  • Hög kvalitet
  • Från naturnära odling
103 kr (56 kr / kg)

Leverans till 09. oktober