Huvudfoder, tillskottsfoder & snacks för smådjur

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Smak Egenskaper
Filter

Foder och snacks för smådjur: 24 artiklar

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin

Versele laga Cuni Adult Complete Kanin, 1,75 kg

  • För vuxna kaniner
  • Rik på fibrer
  • Med morötter & örter
201 kr 212 kr (115 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cuni Sensitive Complete Kanin

Versele laga Cuni Sensitive Complete Kanin, 1,75 kg

  • För känsliga kaniner
  • Motverkar selektivt ätbeteende
  • Med tranbärsextrakt
251 kr (143 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Muesli Marsvin MS

Versele laga Crispy Muesli Marsvin MS, 2,50 kg

  • För marsvin
  • Med smakrika pellets
  • Med extra vitamin C
92 kr (37 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Cuni Junior Complete Kaninfoder

Versele laga Cuni Junior Complete Kaninfoder, 500 g

  • För kaniner 0-8 månader
  • Med kalcium, proteiner & vitaminer
  • Främjar matsmältningen
57 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Mini Hamster Nature

Versele laga Mini Hamster Nature, 400 g

  • För hamstrar
  • Med frukt & grönsaker
  • Med proteinrika mjölmaskar
57 kr (143 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Hamster Nature

Versele laga Hamster Nature, 700 g

  • För hamstrar
  • Med nötter & frön
  • Med proteinrika mjölmaskar
83 kr (119 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cavia Complete Marsvin

Versele laga Cavia Complete Marsvin, 1,75 kg

  • För marsvin
  • Rik på vitamin C & långa fibrer
  • Stödjer konditionen
196 kr (112 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Snack Popcorn

Versele laga Crispy Snack Popcorn, 550 g

  • För kaniner & gnagare
  • Med grönsaksbitar
  • Med krispiga flingor
40 kr (73 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cavia Complete Marsvin

Versele laga Cavia Complete Marsvin, 500 g

  • För marsvin
  • Rik på vitamin C & långa fibrer
  • Stödjer konditionen
69 kr (138 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Crispy Sticks för Hamstrar & Råttor med Popcorn+Honung

Versele laga Crispy Sticks för Hamstrar & Råttor med Popcorn+Honung, 100 g

  • För hamstrar & råttor
  • Olika smaker
  • Ugnsbakade
33 kr (330 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Crispy Muesli Kaniner

Versele laga Crispy Muesli Kaniner, 2,8 kg (2,80 kg)

  • För dvärgkaniner & kaniner
  • Med smakrika pellets
  • För en god tarmfunktion
92 kr (33 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Muesli Hamster&Co

Versele laga Crispy Muesli Hamster&Co, 750 g

  • För hamstrar, råttor & möss
  • Ökar aptiten
  • Med smakrika pellets
40 kr (53 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cuni Nature Kanin

Versele laga Cuni Nature Kanin, 2,30 kg

  • För vuxna kaniner
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
201 kr (87 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Versele laga Crispy Sticks för Kaniner + Marsvin

Versele laga Crispy Sticks för Kaniner + Marsvin, Morot + Persilja (110 g)

  • För kaniner & marsvin
  • Olika smaker
  • Ugnsbakade
33 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Gerbil Nature

Versele laga Gerbil Nature, 700 g

  • För ökenråttor
  • Med frukt & grönsaker
  • Med proteinrika mjölmaskar
80 kr (114 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Degu Nature

Versele laga Degu Nature, 700 g

  • För degus
  • Med gräs & grönsaker
  • Full av vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Crispy Sticks för Kaniner & Chinchilla

Versele laga Crispy Sticks för Kaniner & Chinchilla, Örter (110 g)

  • För kaniner & chinchillor
  • Olika smaker
  • Ugnsbakade
33 kr (300 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Versele laga Cuni Nature Kanin

Versele laga Cuni Nature Kanin, 700 g

  • För vuxna kaniner
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 20. november

Versele laga Cuni Nature R-Balance Kanin

Versele laga Cuni Nature R-​Balance Kanin, 1 kg

  • För känsliga kaniner
  • Med örter & gräs
  • Fiberrik med morötter & timotej
115 kr (115 kr / kg)

Leverans till 19. november

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 2,30 kg

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
184 kr (80 kr / kg)

Leverans till 19. november

Versele laga Cavia Nature Marsvin

Versele laga Cavia Nature Marsvin, 700 g

  • För marsvin
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
69 kr (99 kr / kg)

Leverans till 20. november

Versele laga Rat Nature

Versele laga Rat Nature, 700 g

  • För råttor
  • Med mjölmaskar
  • Rik på spannmål
80 kr (114 kr / kg)

Leverans till 20. november

Versele laga Cuni Junior Nature Kanin

Versele laga Cuni Junior Nature Kanin, 2,30 kg

  • För dvärgkaniner upp till 8 månader
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
184 kr (80 kr / kg)

Leverans till 10. november

Versele laga Chinchilla Nature

Versele laga Chinchilla Nature, 2,30 kg

  • För chinchillor
  • Med grönsaker & gräs
  • Rik på vitaminer & mineraler
184 kr (80 kr / kg)

För närvarande inte tillgänglig