Snacks från 8in1

De goda tuggprodukterna från 8in1 imponerar med fantastisk smak och ingredienser av hög kvalitet - och dessutom är de fettsnåla, fria från tillsatt socker och innehåller inga konstgjorda aromer.

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper
Filter

Snacks: 1 - 30 av 41 artiklar

8in1 Tasties Sushirullar

8in1 Tasties Sushirullar, 85 g

  • Tillverkad av kycklingbröst
  • Omlindad med torsk
  • Utan tillsatt socker
30 kr 34 kr (353 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Tasties Twisters

8in1 Tasties Twisters, 85 g

  • Tillverkad av kycklingbröst
  • Omlindad med torsk
  • Utan tillsatt socker
30 kr 34 kr (353 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Meaty Treats med 100% Kyckling

8in1 Meaty Treats med 100% Kyckling

  • Frystorkad
  • Fettsnål
  • Högt proteininnehåll
41 kr 46 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Beef Twisted Sticks 35-Pack

8in1 Delights Beef Twisted Sticks 35-​Pack

  • Tillverkad av nöthud & nötkött
  • Fettsnålt & proteinrikt
  • Utan socker, GMO & gluten
155 kr 173 kr (816 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Fillets Pro Dental

8in1 Fillets Pro Dental, 80 g

  • Med kycklingkött
  • För fräsch andedräkt
  • Med näringsrik kärna
30 kr 34 kr (375 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Meaty Treats med Anka & Äpple

8in1 Meaty Treats med Anka & Äpple

  • Frystorkad
  • Fettsnål
  • Högt proteininnehåll
41 kr 46 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Meaty Treats med Kyckling & Morot

8in1 Meaty Treats med Kyckling & Morot

  • Frystorkad
  • Fettsnål
  • Högt proteininnehåll
41 kr 46 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Fillets Pro Active

8in1 Fillets Pro Active, 80 g

  • Med kycklingkött
  • För smidighet & rörlighet
  • Med näringsrik kärna
30 kr 34 kr (375 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Meaty Treats med 100% Anka

8in1 Meaty Treats med 100% Anka

  • Frystorkad
  • Fettsnål
  • Högt proteininnehåll
41 kr 46 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Flavours Crunchy Rolls

8in1 Flavours Crunchy Rolls, 85 g

  • Av kyckling-, anklbröst eller nötkött
  • Knaprig insida
  • Mjuk utsida
51 kr 57 kr (600 kr / kg)

Leverans till 10. november

8in1 Triple Flavour XS 21 st.

8in1 Triple Flavour XS 21 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
155 kr 173 kr (527 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Flavours Skewer Bites

8in1 Flavours Skewer Bites, 100 g

  • Ankbröst, kycklingbröst & hönslever
  • Proteinrikt & fettsnålt
  • Sockerfritt
51 kr 57 kr (510 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Tasties Kycklingbröst

8in1 Tasties Kycklingbröst, 85 g

  • Tillverkad av kycklingbröst
  • Utan tillsatt socker
  • Proteinrik & fettsnål
30 kr 34 kr (353 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Bra för tänderna
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Tasties Kycklingchips

8in1 Tasties Kycklingchips, 85 g

  • Tillverkad av kycklingbröst
  • Utan tillsatt socker
  • Proteinrik & fettsnål
30 kr 34 kr (353 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour XS 7 st.

8in1 Triple Flavour XS 7 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr (633 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-Pack

8in1 Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-​Pack

  • Kompletteringsfoder
  • Av slitstark nöthud
  • Kycklingkött i mitten
144 kr 161 kr (758 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Twisted Sticks 35-Pack

8in1 Delights Twisted Sticks 35-​Pack

  • Kompletteringsfoder
  • Av nöthud
  • Med smakrik kycklingbröst
144 kr 161 kr (758 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour Ropes

8in1 Triple Flavour Ropes, 65 g

  • Tvinnade tuggrep
  • Tre köttsorter
  • Utan tillsatt socker
51 kr 57 kr (785 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Flavours Meaty Biscuits

8in1 Flavours Meaty Biscuits, 100 g

  • Med krispigt fläskkött
  • Med nötkött & kycklingbröst
  • Ugnsbakad
51 kr 57 kr (510 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Ribs

8in1 Triple Flavour Mega Ribs, 140 g

  • Med tre köttsorter
  • Nöt, gris & kyckling
  • Långvarigt tuggande
72 kr 80 kr (514 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Skewers

8in1 Triple Flavour Mega Skewers, 160 g

  • XXL-snack för stora hundraser
  • Långvarigt tuggande
  • Rikt på protein
72 kr 80 kr (450 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour

8in1 Triple Flavour, L

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Tugg­ringar

8in1 Delights Tugg­ringar

  • Kompletteringsfoder
  • Tillverkat av nöthud
  • Med smakrik kycklingbröst
82 kr 92 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Beef Tuggpinnar

8in1 Delights Beef Tuggpinnar

  • Komplement till fodret
  • Med smakrikt nötkött
  • Krispig nöthud runtom
62 kr 69 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Pro Dental Tuggben

8in1 Delights Pro Dental Tuggben, L

  • Kompletteringsfoder
  • Av slitstark nöthud
  • Kycklingkött i mitten
72 kr 80 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Triple Flavour Ribs 6 st.

8in1 Triple Flavour Ribs 6 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Bra för tänderna
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Duck Spirals

8in1 Delights Duck Spirals

  • Med anklbröst & nöthud
  • Fettsnålt & proteinrikt
  • Bra för tandhygienen
62 kr 69 kr

Leverans till 13. oktober

8in1 Delights Chicken Spirals

8in1 Delights Chicken Spirals

  • Med kycklingbröst & nöthud
  • Fettsnålt & proteinrikt
  • Bra för tandhygienen
62 kr 69 kr

Leverans till 10. november

8in1 Delights Pro Dental Tuggben XS

8in1 Delights Pro Dental Tuggben XS, 1 Påse

  • Kompletteringsfoder
  • Av slitstark nöthud
  • Kycklingkött i mitten
197 kr 219 kr (782 kr / kg)

Leverans till 13. oktober