8in1

Hundsnacks i premiumkvalitet

Naturlig smak, spännande konsistens och noggrant utvalda ingredienser - hos 8in1 står hälsa och vitalitet i fokus! Alla tuggprodukter, godsaker och snacks är framtagna med passion och forskning, med omtanke om din bästa vän.

Handla efter kategorier

Marken / 8in1

      Filtrera och sortera

      Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
      Filter

      8in1: 1 - 30 av 61 artiklar

      8in1 Tasties Sushirullar

      8in1 Tasties Sushirullar, 85 g

      • Tillverkad av kycklingbröst
      • Omlindad med torsk
      • Utan tillsatt socker
      34 kr (400 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Tasties Twisters

      8in1 Tasties Twisters, 85 g

      • Tillverkad av kycklingbröst
      • Omlindad med torsk
      • Utan tillsatt socker
      34 kr (400 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Meaty Treats med 100% Kyckling

      8in1 Meaty Treats med 100% Kyckling

      • Frystorkad
      • Fettsnål
      • Högt proteininnehåll
      46 kr

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Delights Beef Twisted Sticks 35-Pack

      8in1 Delights Beef Twisted Sticks 35-​Pack

      • Tillverkad av nöthud & nötkött
      • Fettsnålt & proteinrikt
      • Utan socker, GMO & gluten
      173 kr (911 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      Glukosamintabletter + MSM för Vuxna & Äldre Hundar

      8in1 Glukosamintabletter + MSM för Vuxna & Äldre Hundar, 55 Tabletter

      • Näringstillskott för äldre hundar
      • Stödjer en hälsosam rörelseapparat
      • Utan artificiella konserveringsmedel
      115 kr (676 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Meaty Treats med Anka & Äpple

      8in1 Meaty Treats med Anka & Äpple

      • Frystorkad
      • Fettsnål
      • Högt proteininnehåll
      46 kr

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Fillets Pro Dental

      8in1 Fillets Pro Dental, 80 g

      • Med kycklingkött
      • För fräsch andedräkt
      • Med näringsrik kärna
      34 kr (425 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Glukosamin för Vuxna & Äldre Hundar

      8in1 Glukosamin för Vuxna & Äldre Hundar, 55 Tabletter

      • Näringstillskott för äldre hundar
      • Stödjer friska leder
      • Utan artificiella konserveringsmedel
      103 kr (606 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Meaty Treats med 100% Anka

      8in1 Meaty Treats med 100% Anka

      • Frystorkad
      • Fettsnål
      • Högt proteininnehåll
      46 kr

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Meaty Treats med Kyckling & Morot

      8in1 Meaty Treats med Kyckling & Morot

      • Frystorkad
      • Fettsnål
      • Högt proteininnehåll
      46 kr

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Delights Tuggben

      8in1 Delights Tuggben, XS, 7 st

      • I olika storlekar
      • Av nöthud & kycklingbröst
      • Fettsnålt
      69 kr

      Leverans till 10. november

      8in1 Fillets Pro Active

      8in1 Fillets Pro Active, 80 g

      • Med kycklingkött
      • För smidighet & rörlighet
      • Med näringsrik kärna
      34 kr (425 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Träningsunderlägg 30 st.

      8in1 Träningsunderlägg 30 st.

      • För träning i rumsrenhet
      • Perfekt vid inkontinens
      • Med fräsch gräsdoft
      173 kr (124 kr / kg)

      Leverans till 09. oktober

      8in1 Kalciumtabletter för Alla Hundar

      8in1 Kalciumtabletter för Alla Hundar, 155 Tabletter

      • Perfekt för valpar & unghundar
      • Med kalcium, fosfor & vitamin D3
      • Utan artificiella konserveringsmedel
      57 kr (814 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Multivitamintabletter för Vuxna Hundar

      8in1 Multivitamintabletter för Vuxna Hundar, 70 Tabletter

      • Näringstillskott för hundar
      • Med viktiga vitaminer & mineraler
      • Utan artificiella konserveringsmedel
      103 kr (687 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Flavours Crunchy Rolls

      8in1 Flavours Crunchy Rolls, 85 g

      • Av kyckling-, anklbröst eller nötkött
      • Knaprig insida
      • Mjuk utsida
      57 kr (671 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour XS 21 st.

      8in1 Triple Flavour XS 21 st.

      • Av gris- & nöthud
      • Omlindad med kycklingbröst
      • Fettsnål & proteinrik
      173 kr (588 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Flavours Skewer Bites

      8in1 Flavours Skewer Bites, 100 g

      • Ankbröst, kycklingbröst & hönslever
      • Proteinrikt & fettsnålt
      • Sockerfritt
      57 kr (570 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Tasties Kycklingbröst

      8in1 Tasties Kycklingbröst, 85 g

      • Tillverkad av kycklingbröst
      • Utan tillsatt socker
      • Proteinrik & fettsnål
      34 kr (400 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

      8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

      • Av gris- & nöthud
      • Täckt med kycklingbröst
      • Bra för tänderna
      69 kr (611 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Tasties Kycklingchips

      8in1 Tasties Kycklingchips, 85 g

      • Tillverkad av kycklingbröst
      • Utan tillsatt socker
      • Proteinrik & fettsnål
      34 kr (400 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour Mega Ribs

      8in1 Triple Flavour Mega Ribs, 140 g

      • Med tre köttsorter
      • Nöt, gris & kyckling
      • Långvarigt tuggande
      80 kr (571 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour Mega Skewers

      8in1 Triple Flavour Mega Skewers, 160 g

      • XXL-snack för stora hundraser
      • Långvarigt tuggande
      • Rikt på protein
      80 kr (500 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Multivitamintabletter för Äldre Hundar

      8in1 Multivitamintabletter för Äldre Hundar, 70 Tabletter

      • Näringstillskott för äldre hundar
      • Med 12 vitaminer & viktiga mineraler
      • Utan artificiella konserveringsmedel
      103 kr (687 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour XS 7 st.

      8in1 Triple Flavour XS 7 st.

      • Av gris- & nöthud
      • Omlindad med kycklingbröst
      • Fettsnål & proteinrik
      69 kr (704 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Perfect Coat DeShedder Hund

      8in1 Perfect Coat DeShedder Hund, L

      • För hundraser som fäller
      • Passar alla pälstyper
      • Minskar fällning
      289 kr

      Leverans till 12. oktober

      Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-Pack

      8in1 Delights Pro Dental Twisted Sticks 35-​Pack

      • Kompletteringsfoder
      • Av slitstark nöthud
      • Kycklingkött i mitten
      161 kr (847 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

      8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

      • Med gris- & nöthud
      • Täckt med kycklingbröst
      • Ugnsbakad
      65 kr 69 kr (575 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Delights Twisted Sticks 35-Pack

      8in1 Delights Twisted Sticks 35-​Pack

      • Kompletteringsfoder
      • Av nöthud
      • Med smakrik kycklingbröst
      161 kr (847 kr / kg)

      Leverans till 12. oktober

      8in1 Multi Vitamin Tabletter - Valp

      8in1 Multi Vitamin Tabletter -​ Valp

      • Idealisk under valpens tillväxtfas
      • Med viktiga vitaminer & mineraler
      • Med DHA, omega-3 & antioxidanter
      103 kr

      Leverans till 12. oktober