Triple Flavour från 8in1

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Triple Flavour: 13 artiklar

8in1 Triple Flavour XS 21 st.

8in1 Triple Flavour XS 21 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
155 kr 173 kr (527 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

8in1 Triple Flavour Rolls 3 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Bra för tänderna
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour XS 7 st.

8in1 Triple Flavour XS 7 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr (633 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Ropes

8in1 Triple Flavour Ropes, 65 g

  • Tvinnade tuggrep
  • Tre köttsorter
  • Utan tillsatt socker
51 kr 57 kr (785 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Ribs

8in1 Triple Flavour Mega Ribs, 140 g

  • Med tre köttsorter
  • Nöt, gris & kyckling
  • Långvarigt tuggande
72 kr 80 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Skewers

8in1 Triple Flavour Mega Skewers, 160 g

  • XXL-snack för stora hundraser
  • Långvarigt tuggande
  • Rikt på protein
72 kr 80 kr (450 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour

8in1 Triple Flavour, L

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Skewers 6 st.

8in1 Triple Flavour Skewers 6 st.

  • Av kyckling- & ankbröst, samt kycklinglever
  • Omlindad med gris- & nöthud
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Ribs 6 st.

8in1 Triple Flavour Ribs 6 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Bra för tänderna
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Twists 10 st.

8in1 Triple Flavour Twists 10 st.

  • Av gris- & nöthud
  • Omlindad med kycklingbröst
  • Fettsnål & proteinrik
62 kr 69 kr (886 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

8in1 Triple Flavour Wings 6 st.

  • Med gris- & nöthud
  • Täckt med kycklingbröst
  • Ugnsbakad
62 kr 69 kr (549 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Ringar

8in1 Triple Flavour Ringar, XS/S (80 g)

  • Långvarigt tuggande
  • Utan tillsatt socker
  • Ugnsbakad
51 kr 57 kr (638 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

8in1 Triple Flavour Mega Twisted Sticks

8in1 Triple Flavour Mega Twisted Sticks, 140 g

  • Pinnar av nöt, gris & kyckling
  • Utan konstgjorda aromer
  • Perfekt som belöning & aktivering
72 kr 80 kr (514 kr / kg)

Leverans till 12. oktober