Allt för små godisälskare nu upp till 20 % rabatt

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Allt för små godisälskare: 1 - 30 av 189 artiklar

Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

Pedigree Dentastix Large Multipack Pluspack 76 + 36 Gratis

  • För hundar från 25 kg
  • Stöd för tandhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
294 kr 347 kr

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 80x85g Fågelurval i Gelé 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • 4 olika fågelsorter
  • Stärker immunförsvaret
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker)

Sheba Skål Pluspack 44 + 22 Gratis (3 Smaker), 5,61 kg

  • Förpackning med 66 portionsskålar
  • 3 olika smaker
  • Naturliga ingredienser av hög kvalitet
405 kr (72 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g

Sheba Fresh & Fine i Sås Fågel 50x50g, 2.500 g

  • För vuxna katter
  • Olika smaker
  • Med fina bitar
281 kr 313 kr (112 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 80x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 6.800 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Innehåller zink
305 kr 359 kr (45 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling

Whiskas Torrfoder Junior med Kyckling, 800 g

  • För unga katter 2-12 månader
  • Knaprig utsida
  • Mjuk fyllning
53 kr 63 kr (66 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g

Cesar Selektion i Sås Kyckling&Grönsaker, Nötkött&Morötter, 4x100g, 400 g

  • 2 smaker, 4 påsar à 100 g
  • Tillagad i påsen
  • Extra färskt & aromatiskt
40 kr 51 kr (100 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Klumpströ Ultra

Catsan Klumpströ Ultra, 10 l

  • Av bentonitlera
  • Fin korngrad
  • Hög absorptionsförmåga
176 kr 196 kr (18 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+

Whiskas Megapack 40x85g Klassiskt Urval i Sås 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Vitaminer & mineraler
  • Utan konstgjorda tillsatser
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+

Whiskas Megapack 40x85g Fågelurval i Gelé 1+, 3.400 g

  • För vuxna katter
  • Fågelvariation
  • För starka muskler
166 kr 196 kr (49 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

Whiskas Crunch Snack Kyckling, Kalkon & Anka

  • Oemotståndligt knaprigt topping
  • Läckra smaker
  • Återförslutningsbar påse
22 kr 26 kr

Leverans till 12. oktober

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling

Perfect Fit Senior 7+ rik på kyckling, 750 g

  • Från 7 års ålder
  • Med taurin
  • Med naturliga omega-3-fettsyror
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Smart Pack 2x4 l

Catsan Smart Pack 2x4 l, 8 l

  • Absorberande vliesduk
  • Med Catsan Hygiene Plus-streck
  • Stabil plastpåse med snöre
115 kr (14 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon

Perfect Fit Sensitive 1+ rik på kalkon, 1,40 kg

  • För foderkänsliga katter
  • Proteinrikt
  • Låg halt kolhydrater
96 kr 107 kr (69 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-Pack

Whiskas Kattmjölk Flaska 6-​Pack, 1.200 ml

  • Från 6 veckor
  • Laktosreducerad
  • Lättsmält
82 kr 97 kr (68 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Large Big Pack

Pedigree Dentastix Large Big Pack, 2.160 g

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar god munhälsa
  • Innehåller vitaminer, mineraler & mer
216 kr 255 kr (100 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Dentastix Multipack Large

Pedigree Dentastix Multipack Large

  • För hundar från 25 kg
  • Främjar tandhälsa
  • Med vitaminer, mineraler & mer
112 kr 132 kr

Leverans till 09. oktober

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar

Pedigree Snacks Läckerbitar Tuggbitar, 130 g

  • Mjuk tuggupplevelse
  • 100 % köttsmak
  • Med vitaminer & omega-3
27 kr 32 kr (208 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks med Kattmynta

Dreamies Dreamies Kattsnacks med Kattmynta, 60 g

  • Krispig utsida
  • Krämig insida
  • Med oemotståndlig kattmynta
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött

Dreamies Kattsnacks Mix med Ost & Nötkött, 60 g

  • Krispigt & krämigt snack
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Sås 7+, 1.020 g

  • För katter från 7 år
  • Med vitaminer & mineraler
  • Stärker naturliga försvar
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling

Pedigree Pastej med Nötkött, Lamm & Kyckling, 800 g

  • 51 % kött
  • Utan tillsatt socker
  • Fri från konserveringsmedel
34 kr 40 kr (43 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka

Dreamies Kattsnacks Mix med Kyckling & Anka, 60 g

  • För att knapra & slicka
  • Näringsrik receptur
  • Mix med 2 sorter
25 kr 28 kr (417 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Hygienströ

Catsan Hygienströ, 18 l

  • 100 % naturligt
  • Av kalk- & kvartsand
  • Skonsam mot känsliga tassarna
161 kr (9 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling

Perfect Fit Indoor 1+ rik på kyckling, 750 g

  • Med naturliga kostfibrer
  • Anti-hårbollseffekt
  • Färre kalorier
59 kr 66 kr (79 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling

Sheba Skål Delikatess i Gelé Strimlor med Kyckling, 85 g

  • För vuxna katter
  • Balanserat & varierat
  • Ingredienser av hög kvalitet
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Catsan Hygienströ

Catsan Hygienströ, 10 l

  • 100 % naturligt
  • Av kalk- & kvartsand
  • Skonsam mot känsliga tassarna
103 kr (10 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax

Sheba Skål Delikatess i Gelé med Lax, 85 g

  • Laxkött i gelé
  • Utan konstgjorda tillsatser
  • Lätt att öppna
10 kr (118 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé

Whiskas Multipack 24x85g Pure Delight Klassisk Ragout i Gelé, 2.040 g

  • För vuxna katter
  • Ångkokt & varsamt tillagat
  • Utan konserveringsmedel
120 kr 142 kr (59 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+

Whiskas Multipack 12x85g Fågelurval i Gelé 11+, 1.020 g

  • För katter från 11 år
  • För friska urinvägar & starkt hjärta
  • Innehåller taurin
64 kr 76 kr (63 kr / kg)

Leverans till 09. oktober