Bactador - lukt- och fläckborttagning

Bactador

Bactador använder probiotiska mikroorganismer som neutraliserar dålig lukt istället för att bara dölja den. På nolltid får filtar, mattor, kläder, golv och mycket mer tillbaka en hygienisk fräschör.

Filtrera och sortera

Pris
Filter

Bactador: 6 artiklar

Bactador Lukt & Fläckborttagningskoncentrat

Bactador Lukt & Fläckborttagningskoncentrat, 5 l

  • Kan användas på en mängd olika sätt
  • Särskilt produktivt
  • För mattor, skor & mer
580 kr (116 kr / l)

Leverans till 27. oktober

Bactador Lukt & Fläckborttagningsmedel

Bactador Lukt & Fläckborttagningsmedel, 750 ml

  • Fräsch doft
  • Neutraliserar lukter
  • För mattor, skor & mer
161 kr (215 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Luktborttagare & Rengöringsmedel för Gnagarburar

Bactador Luktborttagare & Rengöringsmedel för Gnagarburar, 500 ml

  • Även för mattor & Co.
  • Skonsam mot material
  • Fräsch doft
138 kr (276 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Bactador Bilinredningsrengöring & Luktborttagare

Bactador Bilinredningsrengöring & Luktborttagare, 500 ml

  • Mot lukt & fläckar
  • Doft av fräsch nybil
  • Skonsam mot material
150 kr (300 kr / l)

Leverans till 28. oktober

Luktborttagare för Katturin, Färdig att Användas

Bactador Luktborttagare för Katturin, Färdig att Användas, 500 ml

  • Med Bactador mikrobiologi
  • För kattlådor, möbler & textilier
  • Kan bidra till att förebygga nya markeringar
138 kr (276 kr / l)

Leverans till 28. oktober

Bactador Tvättskölj Luktborttagningsmedel

Bactador Tvättskölj Luktborttagningsmedel, 1 l

  • För kläder, filtar & Co.
  • För alla tvätttemperaturer
  • Hygienisk fräschör
231 kr (231 kr / l)

Leverans till 27. oktober