Den nya burkserien Belcando Holistic

Belcando Holistic

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Belcando Holistic: 5 artiklar

Belcando Holistic Salmon

Belcando Holistic Salmon, 400 g

  • Med massor av delikat lax
  • Supergod superfood-överdrag
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Holistic Beef

Belcando Holistic Beef, 400 g

  • Med mycket smakrikt nötkött
  • Med ett lager av superfoods
  • Utan gluten
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Holistic Duck

Belcando Holistic Duck, 400 g

  • Med aromatisk anka
  • Läcker superfood-lager på toppen
  • Glutenfri
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Holistic Lamb

Belcando Holistic Lamb, 400 g

  • Med mycket mört lamm
  • Läckert superfood-lager på toppen
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Holistic Turkey

Belcando Holistic Turkey, 400 g

  • Med massor av fin kalkon
  • Läckert lager av superfoods på toppen
  • Spannmålsfritt
41 kr 46 kr (103 kr / kg)

Leverans till 12. oktober