Snacks och belöning för hundar från Belcando®

Snacks & belöning

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas
Filter

Snacks & belöning: 5 artiklar

Belcando Stripes Duck

Belcando Stripes Duck, 70 g

  • Med extra mycket kött
  • Utan socker & spannmål
  • Med krill & örter
46 kr (657 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Stripes Chicken

Belcando Stripes Chicken, 70 g

  • Hög kötthalt
  • Spannmålsfri
  • Skonsamt lufttorkad
46 kr (657 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Stripes Lamb

Belcando Stripes Lamb, 70 g

  • Fri från spannmål & socker
  • Förfinad med krill & öljäst
  • Med fina örter
46 kr (657 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Stripes Horse

Belcando Stripes Horse, 70 g

  • Särskilt välsmakande
  • Med fina örter
  • Hög kötthalt
57 kr (814 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Stripes Beef

Belcando Stripes Beef, 70 g

  • Utan socker
  • Med öljäst & krill
  • Extra mycket kött
46 kr (657 kr / kg)

Leverans till 28. oktober