Belcando® Vetline

Filtrera och sortera

Pris Varumärken
Filter

Vetline: 6 artiklar

Belcando Vetline Renal Våtfoder

Belcando Vetline Renal Våtfoder, 400 g

  • Välsmakande våtfoder
  • Med färsk kyckling & pumpa
  • Främjar normal njurfunktion
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Vetline Gastro

Belcando Vetline Gastro, 1,80 kg

  • Med färskt fågelkött & ris
  • Ökad natrium- & kaliumhalt
  • Utmärkt acceptans
186 kr 196 kr (103 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Vetline Gastro Våtfoder

Belcando Vetline Gastro Våtfoder, 400 g

  • Främjar normal matsmältning
  • Med färskt kycklingkött
  • Utmärkt acceptans
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Belcando Vetline Weight Control

Belcando Vetline Weight Control, 7,50 kg

  • Mättande & fiberrikt
  • Med omega-3-fettsyror
  • Utmärkt acceptans
556 kr (74 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Vetline Renal

Belcando Vetline Renal, 7,50 kg

  • Utvalda ingredienser
  • Främjar normal njurfunktion
  • Utmärkt acceptans
591 kr (79 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

Belcando Vetline Weight Control Våtfoder

Belcando Vetline Weight Control Våtfoder, 400 g

  • Med färskt kycklingkött
  • Särskilt mättande
  • Hög acceptans
38 kr (95 kr / kg)

Leverans till 28. oktober