Kompletteringsfoder från bunny

Kompletteringsfoder

Filtrera och sortera

Pris Smådjur Egenskaper Förpackningstyp Produktlinjer
Filter

Kompletteringsfoder: 15 artiklar

Bunny Botanicals Mid Mix

Bunny Botanicals Mid Mix, Groblad och rosenblommor (120 g)

  • För dvärgkaniner, marsvin, deguer och chinchillor
  • Med utvalda läckra ingredienser
  • Utan färg- och konserveringsmedel
80 kr (667 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Gurka & Dill

Bunny Gurka & Dill, 40 g

  • Fint aromatisk smak
  • Högkvalitativt kompletteringsfoder
  • 100 % naturligt
46 kr (1 150 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Vitamindispenser

Bunny Vitamindispenser, 90 g

  • Rikt på vitaminer och kostfiber
  • Med naturliga antioxidanter
  • 100 % naturligt
46 kr (511 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

bunny Botanicals Maxi Mix

Bunny bunny Botanicals Maxi Mix, Hallonblad och blåklintsblommor (400 g)

  • 100 % naturligt
  • Fritt från pellets och extrudat
  • För dvärgkaniner, marsvin, chinchillor och deguer
127 kr (318 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny ImmunPower

Bunny ImmunPower, 200 g

  • Med bipollen och propolis
  • Noggrant utvalda ingredienser
  • Utan konserveringsmedel
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny AntiHairball Cracker

Bunny AntiHairball Cracker, 100 g

  • Med linkaka och papaya
  • Stödjer normal tarmfunktion
  • Främjar utsöndringen av svalt hår
92 kr (920 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Prebiotic Cracker

Bunny Prebiotic Cracker, 100 g

  • Välsmakande godis
  • Främjar en normal tarmflora
  • Med inulin
92 kr (920 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Bunny Prebiotic-Snack

Bunny Prebiotic-​Snack, 35 g

  • Främjar normal matsmältning
  • Med värdefullt inulin
  • 100 % naturligt
40 kr (1 143 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny Sötlupinmix

Bunny Sötlupinmix, 100 g

  • Proteinrikt
  • Med vitaminer och mineraler
  • 100 % naturligt
46 kr (460 kr / kg)

Leverans till 06. november

Bunny Multivitaminsnack

Bunny Multivitaminsnack, 150 g

  • För dvärgkaniner, chinchillor och deguer
  • Som godis och belöning
  • Plus mineraler
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny JuniorsExtra

Bunny JuniorsExtra, 180 g

  • För hamstrar, möss och råttor
  • Extra mycket protein och kalcium
  • Med mjölmaskar och frön
69 kr (383 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny Hibiskusmix

Bunny Hibiskusmix, 50 g

  • 100 % naturligt
  • Mycket fin och mjuk konsistens
  • Extra aromatiskt
46 kr (920 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny Nötknäppare

Bunny Nötknäppare, 150 g

  • För tammöss, ökenmöss, hamstrar, dvärghamstrar och råttor
  • Med animaliskt protein
  • 100 % naturligt
46 kr (307 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny Immun Cracker

Bunny Immun Cracker, 100 g

  • Välsmakande godis
  • Med echinacea och bipollen
  • Stödjer immunsystemets normala funktion
92 kr (920 kr / kg)

Leverans till 25. november

Bunny Hair & SkinCare

Bunny Hair & SkinCare, 200 g

  • Stödjer normal päls och hud
  • Med kiselrik hirs
  • Plus mjölmaskar
69 kr (345 kr / kg)

Leverans till 25. november