Catit Nibbly Jerky 30 g, Nibbly Jerky, Kyckling (30 g)

Tuggodis för katter

15 kr 17 kr -12%

(500 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: Nibbly Jerky, Kyckling

Bara 9 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Kalorisnålt och proteinrikt
  • Hög kötthalt och spännande konsistens
  • Spannmålsfritt och GMO-fritt

Ofta köpt tillsammans med Catit Nibbly Grills 30 g, Kyckling och räkor (30 g)

Catit Nibbly Jerky 30 g, Nibbly Jerky, Kyckling (30 g) 15 kr (500 kr / kg)
Catit Nibbly Grills 30 g, Kyckling och räkor (30 g) 15 kr (500 kr / kg)
Totalpris: 30 kr
Beskrivning

Catit Nibbly skämmer bort din katt med spännande konsistens och intensiv smak. De tunna strimlorna från Nibbly Jerky är extra mjuka och enkla att tugga. Därför passar de även utmärkt som ett litet mellanmål för äldre katter.

  • Extra mjuka och enkla att tugga
  • Passar även bra för äldre katter
  • Spannmålsfria
  • Fria från genetiskt modifierade organismer (GMO)
  • Återförslutningsbar påse
Artikelnr.: Xol-CAI-44481
Innehåll: 30 g
EAN: 022517444818
Tillverkarnr.: 44481
Varumärken: Catit
: Mjukt snacks
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Nibbly
Ingredienser

85 % Kycklingbröstfilé, Vegetabilisk glycerin, Salt, Konserveringsmedel

Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: Kommanditgesellschaft Hagen Deutschland GmbH & Co., Lehmweg 99-105, 25488, Holm, Tyskland, www.catit.eu

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Catit Nibbly Jerky 30 g

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder