Croci Kattleksak Veggie Village Frukt, Körsbär
Somrig kattleksak i fruktdesign
61 kr 77 kr -21%
(inkl. 25% moms.
Egenskaper och fördelar
- Söt design
- Ger roliga ljud
- Av naturlig sisal
Beskrivning
Nu blir det fruktigt. Denna högkvalitativa kattleksak i naturlig sisal har en somrig look och bjuder på massor av lekglädje. Oavsett om du håller den i handen eller fäster den på en lämplig plats kan din katt leka loss ordentligt.
- Högkvalitativ kattleksak
- Ger roliga ljud
- Päron och körsbär för upphängning
- Tillverkad av naturlig sisal
| Modell | Storlek |
| Körsbär | 18 x 9 x 4,5 cm |
| Morot | 20 x 3,4 cm |
| Druvor | 20 x 10 x 4,5 cm |
| Äpple | 12 x 8 cm |
| Päron | 12 x 8 cm |
| Artikelnr.: | Xol-CRO-C6157805 |
|---|---|
| Innehåll: | 1 st. |
| EAN: | 8023222278059 |
| Tillverkarnr.: | C6157805 |
| Varumärken: | Croci |
| : | Pipande, För upphängning |
| : | Sisal |
| : | Sommar |
Juridisk information
| Tillverkare: | CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Italien, info@croci.net, croci-group.com/de |
|---|
Passar med
Liknande produkter
Erfarenheter från våra kunder
svenska recensioner skriven för Croci Kattleksak Veggie Village Frukt
Senaste artiklarna:
Upptäck Zoolini:
-
Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
-
Gratis
returer Säker betalning
med SSL-kryptering