Croci Påse Jelly med Tonfisk, 70 g

Premium kompletteringsfoder för katter

15 kr 17 kr -12%

(214 kr / kg, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 70 g

Bara 8 styck kvar på lager

Leverans senast måndag, 12. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Artanpassat recept
  • Fina tonfiskskivor
  • Utan färgämnen & konserveringsmedel

Ofta köpt tillsammans med Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä, 10 kg

Croci Påse Jelly med Tonfisk, 70 g 15 kr (214 kr / kg)
Happy Cat Torrfoder Junior Lantfjäderfä, 10 kg 580 kr (58 kr / kg)
Totalpris: 595 kr
Beskrivning

Noggrant utvalda och varsamt ångkokta kött- och fiskbitar i saftig gelé gör detta högkvalitativa kompletteringsfoder till ett självklart val för kräsna katter. Denna delikata komposition imponerar inte bara med sin utsökta smak, utan också med en artanpassad sammansättning baserad på naturliga ingredienser.

  • Premium kompletteringsfoder för vuxna katter
  • Med tonfisk i gelé (gelén bildas genom att kokbuljongen stelnar)
  • Utvalda naturliga ingredienser av hög kvalitet
  • Utan färgämnen, konserveringsmedel och aptitstimulerande tillsatser
  • Inspirerat av katters naturliga kost
Artikelnr.: Xol-CRO-C1018985
Innehåll: 70 g
EAN: 8023222169852
Tillverkarnr.: C1018985
Varumärken: Croci
Foderdeklaration: Kompletteringsfoder
: Fri från färgämnen, Fri från konserveringsmedel, Naturlig
: Adult, Junior
: Vibrisse
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: CROCI SPA, via S. Alessandro 8, 21040, Castronno (VA), Italien, info@croci.net, croci-group.com/de

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för Croci Påse Jelly med Tonfisk

Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder