Snacks, torkade tuggprodukter och träningsgodis

Snacks, torkade tuggprodukter och träningsgodis

Filtrera och sortera

Pris Smak Egenskaper Livsfas Användningsområde
Filter

Snacks och belöningar: 11 artiklar

Dog's love Canna Drops Fjäderfä, Eko

Dog's love Canna Drops Fjäderfä, Eko, 150 g

  • Monoprotein av fjäderfä
  • Utan spannmål, konstgjorda aromer och lockämnen
  • Tillverkad i Österrike
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Chips Fjäderfä, Eko

Dog's love Chips Fjäderfä, Eko, 150 g

  • 99 % kött, Eko
  • Monoproteinreceptur
  • Utan spannmål och socker
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Hundgodis Ekologisk Kalkon

Dog's love Hundgodis Ekologisk Kalkon, 150 g

  • Lufttorkad & spannmålsfri
  • Skonsamt tillverkad
  • 97% ekologiskt kött
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Smart Snacks Vital + Belly

Dog's love Smart Snacks Vital + Belly, 150 g

  • För alla hundar från 6 månader
  • Med kamomill & psylliumskal
  • Utan gluten & tillsatt socker
173 kr (1 153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Smart Snacks Vital + Chill

Dog's love Smart Snacks Vital + Chill, 150 g

  • För hundar från 6 månader
  • Med L-tryptofan
  • Inget tillsatt socker
173 kr (1 153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Ekologiskt Hundgodis - Winter Chips

Dog's love Ekologiskt Hundgodis -​ Winter Chips, 150 g

  • Vinterrecept
  • Med kastanjer & kanel
  • Naturligt glutenfritt
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Smart Snacks Vital + Glow

Dog's love Smart Snacks Vital + Glow, 150 g

  • För alla hundar från 6 månader
  • Med Omega-3 från mikroalger
  • Med naturliga B-vitaminer
173 kr (1 153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Bites Fjäderfä, Eko

Dog's love Bites Fjäderfä, Eko, 150 g

  • 85 % kött, Eko
  • Monoproteinreceptur
  • Utan spannmål och socker
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Smart Snacks Vital + Move

Dog's love Smart Snacks Vital + Move, 150 g

  • För alla hundar från 6 månader
  • Stöder ben & leder
  • Med gurkmeja & hyaluron
173 kr (1 153 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Dog's love Goodies Nöt, Eko

Dog's love Goodies Nöt, Eko, 150 g

  • 97 % kött, Eko
  • Monoproteinreceptur
  • Utan spannmål och socker
115 kr (767 kr / kg)

Leverans till 23. oktober

Dog's love Smart Snacks Vital + Smile

Dog's love Smart Snacks Vital + Smile, 150 g

  • För alla hundar från 6 månader
  • Inget tillsatt socker
  • Glutenfri
173 kr (1 153 kr / kg)

Leverans till 13. november